vistacı bioscular yardım

ziyaaaaaaaaaaaaaaa
25-10-2008, 14:22   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

pc acıldıgında bir kutucuk geliyor ve şunlar yazıyor ne oluyor bu bilenler yanıtlasın  lütfen yazı şu:

Intel Actıve Management Technology Durumu

Intel Intel Actıve Management Technology (Intel AMT)durumu : Devre Dışı
Intel AMT yazılımını etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için yetkili sistem yöneticinize başvurun /vs vs. işte bunu etkinleştirmek istiyorum ben nasıl yapıcam anlaşılır bir sekilde anlatabilirmisiniz etkinleştirmesen zararı varmı ne işe yarar bu bir acıklama tesekkürler.Ağlıyor

panda34
25-10-2008, 14:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj

Kardeş öncelikle siteye hoş geldin hayırlı olsun ,
Nickname'inde ziy den sonra 15 tane "a" var ben saydım
bir daha foruma girmek isterseniz aklınızda bulunsun Kahkaha

ziyaaaaaaaaaaaaaaa
25-10-2008, 14:47   |  #3  
OP Yeni Üye
23 mesaj

hosbulduk sağol.ZİYA diye alıcaktım ismi ama kesin vardır öyle bir kullanıcı diye uzattım a ları bende 15de durmuşlar demekkiKahkahakimse bilmiyormu arkadaslar bekliyorum yarına kadar bu konuda aydınlanırım umarım.Daha cok işim var casper kullanıcısıyımAğlıyor olmaz olaydım

ANADOLU
26-10-2008, 00:16   |  #4  
Yıllanmış Üye
249 mesaj

ziya15tanea deseydin daha güzel olurdu :)
Dediğin şey yeni bir teknoloji çıktığını bile senden ilk kez duydum. Hataların daha kolay bulunabilmesi için ekran kartı ses kartı vs den zaman ve hız kazandıran bir teknoloji olrak biliyorum. Ama bunun biosla açılıp kapanacağını sanıyorum. Biosunu iyice bir incele mutlaka birşeyler vardır.

ziyaaaaaaaaaaaaaaa
26-10-2008, 02:02   |  #5  
OP Yeni Üye
23 mesaj

evet yeni birşey galiba neyse belki biriisi bilir biraz araştırdım biostan oluyormuş ama bulamaadım.Casper pc abi lanet olsun sürekli problem az önce yeni bir konu gördüm bir arkadasın pc acılırken mavi ekran sorunu veriyormuş aynısı bendede var klaye bozuk bozukta bozuk sağlam biey yok klavyeyi serviseverdim tek tus calışmıyordu geldi şimdi ikiside calışmıyor öyle duruyor geldi denedim şok oldum abi bozmuşlar göndermişler casperden uzak durun sikayetvar.com bu site ile pcyi aldıktan sonra tanıştım malesef herkes casperden sikayetci orda bile yazmışlar burayı okusaydım almazdım diye türkiyenin prestijiymiş sözde bir daha yanında gecmem.

Son Düzenleme: ziyaaaaaaaaaaaaaaa ~ 26 Ekim 2008 02:10
seven44
26-10-2008, 07:15   |  #6  
Yıllanmış Üye
273 mesaj
mengu88
Kardeş öncelikle siteye hoş geldin hayırlı olsun ,
Nickname'inde ziy den sonra 15 tane "a" var ben saydım
bir daha foruma girmek isterseniz aklınızda bulunsun Kahkaha
Beğendim