Vistada altyazılı film izleme

vendetta
02-03-2007, 01:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Evet arkadaşlar biraz komik gelebilir ama divxlerin altyazısını açamıyorum. media player açmıuo clasic de açmıyo bs player vistada hatalı çalışıyo kendi sitesinde bile yazıyo hata olduğu. Micro DVD açmıyo MV2 player açmıyo, Gdivx diye bi program açmıyo. KIsaca divxlerin altyazısını açamıyorum açabilen varsa yardım edebilir mi lütfen. Normalde en kötüsü k-lite kodecle gelen media player classic açardı ama o da açmıyor directx hatası veriyo anlayamadım. Yardım Lütfen.

black_flood
02-03-2007, 07:09   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

vistada directx 9.0 bileşenleri mevcut değil o yüzden directx hatası alıyorsun bende bazı oyunları kurunca aynı hatayı veriyor sotun nasıl çözülür dersen directx şubat güncellemesini indirirp kur ve ondan sonra dene directx 10.0 çok farklı olduğu için 9.0'da uyumsuzluk yaşatıyor.

answer_h
11-03-2007, 03:43   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj
vendetta
Evet arkadaşlar biraz komik gelebilir ama divxlerin altyazısını açamıyorum. media player açmıuo clasic de açmıyo bs player vistada hatalı çalışıyo kendi sitesinde bile yazıyo hata olduğu. Micro DVD açmıyo MV2 player açmıyo, Gdivx diye bi program açmıyo. KIsaca divxlerin altyazısını açamıyorum açabilen varsa yardım edebilir mi lütfen. Normalde en kötüsü k-lite kodecle gelen media player classic açardı ama o da açmıyor directx hatası veriyo anlayamadım. Yardım Lütfen.
spionym
11-03-2007, 17:35   |  #4  
Taze Üye
10 mesaj

nero show time ile altyazı lı olarak zileyebilirisn

ben şuan vistada öyle izleyebiliyorum

HUNTER13
07-05-2007, 12:34   |  #5  
Taze Üye
6 mesaj

direct x in yeni versiyonunu yükle daha sonra gomplayer ı www.gomplayer.com sitesinden indir ve bilgisayarına yükle, bütün film formatlarını altyazılarıyla seyredebilirsin. altyazı ile film aynı ad ve aynı klasörde olursa altyazıyı otomatik başlatır.

Son Düzenleme: HUNTER13 ~ 07 Mayıs 2007 12:36
Recep Baltaş
07-05-2007, 12:42   |  #6  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Media Player Classic ile sorunsuz izlenebilir.

Tek gerekn şey filmin ve altyazının aynı isme sahip olmasıdır.

ffaaxx
07-05-2007, 13:06   |  #7  
Taze Üye
7 mesaj

Yapmanız gereken Aura özelliğini kapatmak bu konu ile ilgili olarak Vista ve BS konusuna gerekenleri yazdım. Direct x ile oyun sorununu giderebilirsiniz ancak değer player proğramlarını onunla çözemezsiniz. Uyum sorunu giderilmediği sürece yapmanız gerekenler orada. Ancak yanıda uyum sorunu giderilir. Yazdığım şekilde yaparsanız oyunlarıda donma olmadan oynayabilirsiniz sevgiyle kalın x