vistada kablosuz ağ sorunu

aikidokid
14-02-2009, 22:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

arkadaşlar toshiba satellite a100-036 kullanıyorum kablosuz ağ üzerinden internete giriyorum fakat bir süre sonra kesiliyor ağ işareti ünlem oluyor bağlantıyı kesip yeniden bağlandığımda bi daha geliyor.Formattan sonra böyle oldu.daha öncede böyle sorun yaşamıştım format attım düzeldiydi.ama şimdi format atamam silinmemesi gereken büyük yer tutan dosyalar

benersince
14-02-2009, 22:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj

netini paylaştıgın biri olabilir modemde sorunun olabilir  sag alt bildirimi sınırlı baglantı der

Banned
14-02-2009, 22:41   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 1
325 mesaj

Kablosuz Ağ biriminin Güç kaynaklarından dolayı kapatılıyor olması muhtemel. Bir sürü bakılacak sebep var. Eğer sorunun çözülmesini istiyorsan format atmadan nasıl çözülebilir diye düşünmelisin. Format çıkış yolu olmamalı...

Ben Vista mı yükledikten sonra Sadece Win7 betayı yüklemek için sildim. Tabi geri dönüş yolu bıraktım backup ım var :) Bence Vista yüklü bir sisteme format atılmadan yıllarca kullanılabilir.

aikidokid
14-02-2009, 23:54   |  #4  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

ya peki şeyden olabilirmi ben sistem hızlansın diye advenced cclaener kullandım bazı başlangıç öğlerinide kaldırmıştım acaba bu neden olmuş olablirmi

Batıkan Doğan
15-02-2009, 00:13   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,366 mesaj
aikidokid
ya peki şeyden olabilirmi ben sistem hızlansın diye advenced cclaener kullandım bazı başlangıç öğlerinide kaldırmıştım acaba bu neden olmuş
Onunla alakası yoktur da üreticinin sitesinden kablosuz ağ kartının sürücüsünü indirip güncelle.