Vistada Uzaktanerişim

H.Eser
24-12-2009, 00:08   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
159 mesaj

evdeki bilgisayarı intrernetten başındaymış  gibi kullanmakistiyorum (programları çalıştırmak,prog.yüklemek v.b) örnek olarak; evin dışında internet ve bir laptop aracılığıile evdeki pcdeki oyunu çalıştrmak yazıcıdan çıktı almak . böylebirşey mümkünmü? Iki bilgisyarda vista kurulu yardım edebilirseniz sevinirim.

zxsel
24-12-2009, 00:41   |  #2  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

http://www.gezginler.net/modules ... teamviewer&lid=6125

bu yukasrdakı  lınktemkı programı nıdır ıkı pc yede kur  orda sıfre ve kod cıkca ıd pass dıye

osıfreyı baglanmak ıstedın pc basındakı kısıye msnden at  oda o sıfreyı o evekı pc dekı o programa gırsın tum herseyı uzaktan yapasın masaustu goruntubakmak yada tum herseyı sen gorur yaparsın

not: hangı pc masaustunu gorecekse sıfreyı o alıp gırcek yanı sen karsıda evındekının  pc masustuneu gormek vede degısıklıkler yapmak ıstersen sıfreye karsıdan ıstıcen ama o pc dekı senın massaustunu gorup degısıklıkler yapcaksa  sen sıfreyı vercen

ben bu yontemler fransadak ıarkadasın loptopa camı cevırterek format attırdım ogrettım vede masaustunu duznleyıp pc ye antıvırus progrmalr kursum kullanıımı cok basıt

onemlı bır ıp ucu var burda oda şu ıkı pcdede aynı versıyon team.. programı yuklu olcak

aynı sıteden ındırebılırsın yanı bazı sıtlerde eskı versıyonu var evdekıne 5  ofıstekıne 3 versıyonu yuklersen baglanmaz

Son Düzenleme: zxsel ~ 24 Aralık 2009 00:43
H.Eser
24-12-2009, 11:04   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
159 mesaj

tamam ancak evdeki pc nin başında kimse olmayacak. pc nin açıkkalma süresi değişebilir tatile falan gittiğimde belki 1ay yada 1hafta sürekli şifre yazmak yada yazdırmakmümkün değil

Sefa Adak
24-12-2009, 11:54   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,824 mesaj

Bunun için 2 PC'de de programın yüklü olması gerekiyor.TeamViewer veya PC Anywhere önerebilirim.

PC Anywhere Dowland :

H.Eser
24-12-2009, 12:02   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
159 mesaj

bu programlar evdeki pc nin masa üstüne ulaşırken benden herseferinde şifre istiyormu  ve nekadar güvenliler kullanma kılavuzları fln varmı