Visual Studio

Shephardd
17-10-2016, 00:46   |  #1  
Shephardd avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhabalar.
Ben windows 7 64 bit işletim sistemi kullanıyorum.
Bilgisayarıma her türlü Visual Studio indirdim ama bir türlü kuramadım.
Setup'u açtıgımda küçük bir kutucukta visual studio yazısı geliyor ve ardından kapanıyor. Acaba nedeni nedir?

Sistem Bilgilerim
White-Fox
17-10-2016, 01:32   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

visual studio kutusu gelir sonra kaybolur ardından yükleme evresi açılır eğer internet üzerindense indirip kuracaktır biraz uzun sürer ama en sağlamı odur iso olrak indirmenizi tavsiye etmiyorum.Ayrıca kurulumu yarıda kesti iseniz var olan visual studio yu silip tekrar kuruluma başlayın yoksa ortasında hata alırsınız beklediğinizle kalırsınız.çok fazla sistem kuruyor arka planda yavaş olabiliyor bazen bilhassa 64 bit sistemlerde.Kolay gelsin.

Shephardd
18-10-2016, 01:19   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

kutucuk açılıp kapandıktan sonra hiçbir şekilde bir evre gelmiyor. görev yöneticisinde de herhangi birşey görünmüyor sanki hiç açılmamış gibi

White-Fox
20-10-2016, 03:07   |  #4  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Bu adreste microsoft vs community yi ücretsiz olarak veriyor indirin tıklayın.Kurulum paketinde sorun olabilir belki diye attım. 64 bitte uzun soluklu oluyor biraz tıklarsınız devamı gelir diye tahmin ediyorum lakin kurmadan önce visual studio varsa kaldırın.Bu kaldırma işlemide uzun sürer.Ayrıca program ekle kaldırda c++ benzeri uygulamaların yüklendiğini görüyorsanız biraz bir şeyler kurmuş/kuruyor demektir.