VMvare work statıon12pro ıle kalı lınux kurma hata

cooleverybody
13-11-2016, 20:34   |  #1  
cooleverybody avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

arkadaslar simdi VMvare work statıon12pro ile lınuxu kumaya calısıyorum ama herseyı tamamlıyorum makineyi calıstırıyorum  ''operating system not found (işletim sistemi bulunamadı) hatası alıyorum programı kaldırıp tekrar kurdum olmadı bıde tekrar ındırıp kurdum lutfen yardım edın cok acıll

Sistem Bilgilerim
AyşeHaykıran
19-11-2016, 13:44   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

www.acilissaati24.com adresi ile bugün tanıştım ve hemen bu site ile ilgili bir yorum yapma ihtiyacı hissettim çünkü bu site deyim yerindeyse Wikipedia tarzı bir çalışma prensibine sahip. Aradığım önemli bilgilere bu site aracılığıyla kısa bir sürede ulaşabiliyorum. Açılış saatleri, mesai saatleri ve çalışma saatlerinin yanı sıra kurumların veya firmaların en güncel iletişim adreslerine ve adres bilgilerine ulaşabiliyorum. Bu sayede kapıda bekleme veya kapılarda kalma sorunum çözüldü.
Ayrıca zamanımı firmaların ve kurumların açılış saatlerini göz önüne alarak ayarlıyorum bu sayede zamandan da tasarruf ediyorum. www.acilissaati24.com ile internetten nasıl para kazanılır onu da keşfettim. Bugün sitede kayıt edilmemiş yeni açılış saatleri ve mesai saatleri ekleyerek dışarıda çalışıyormuş gibi bir kazanca sadece oturduğum yerden sahip oldum. Ödemeler 3 günde yapılıyormuş bende yeni kayıt olduğum için ödemeyi beklemeye başladım.  
Kullanıcılarına bir başka önemli hizmet daha sunuyor acilissaati24.com adresi. Bölgesel Widget hizmetleri ile site sahiplerine ziyaretçilerinin bölgesel açılış saatlerini ve çalışma saatlerini öğrenmeleri amacıyla bu Widget hizmetini sunmakta. Site sahiplerine duyurulur…