VTX güvenilir mi ? acil yardım

sigarasigara
25-02-2015, 21:27   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

ARKADASLAR OFİSİM İCİN BİLGİSAYAR LAZIM. ANCAK GRAFİK TASARIMLARI ICIN HAFIF BIR KART ALMAK AKLIMDA YOK. YAN TARAFTAKI INTERNET KAFEDE VTX 6850 SATILIYOR. 250 TL 2. EL FAKAT 1 AY KULLANILMIS. BİR FORUMDA VTX İLE İLGİLİ

"o kadar dandık plastik kullanıyorlar ki 1 yıl sonra o plastik erir"

"cimrilikten tek fan koymuşlar"

"aman uzak dur rezil bir marka" gibi yorumlar okudum. Tek harfını degıstırmeden buraya yazıyorum yorumları. sizce bu marka nasıldır gidip 6850 yi sıfır almak ıstemıyorum kartın garantısı dvam edıyor 3 ay kalmıs

İzmirlifare
25-02-2015, 21:32   |  #2  
İzmirlifare avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 37
1,391 mesaj

Tam google amcamıza vtx yazdım senın konun cıktı hemen zıpladım Alkış

Kendim vtx 6790 kullanıyorum. 4 yıldır elımde kart ve yamulma bükülme ısınma ses yok. ancak kartı ılk aldıgım gunlerde tam yük 70 dereceydi. Macununu kendım degıstırdım bi süre 80 e cıktı sımdı 2 yıldır uslu uslu 60 ı geçiremedım kartıma. kötü yorum yapan varlıklar sanırım kulaktan duyma bilgilere dayanarak yazmıslardır/veya vtx ürünlerle ilgili bir sorun yasayıp karalamıslardır. Halbuki mutlaka asus msi xfx vs vs markalarında mutlaka sorunlu urunlerı vardır. 

Asıl aklıma takılan grafik  tasarımı Gülüşıcın 6850. 6790 i5 2300 ile tüm oyunları high acıyorum çok nadir medıum sevıyesıne cekerım oda 2000bilmem kaç çözünürlük oynadıgım ıcın. Vtx markasında sorun yok ama senın kullanım amacın ıcın bu kart dusunmende sorun var arastır derım

sigarasigara
25-02-2015, 22:19   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Yanıtınız ıcın tesekkur ederim. Başka bir forumda da bir üye sizin gibi düşünüyor vtx için. Test videolarında da diğer markalara yakın ve eşit. Fazlalıgı yok ancak eksiğide yok. Nvidia çipsetli grafik tasarım kartlarına yöneleceğim psu masrafı falan cıkartır ise vtx alacağim ıyı forumalr