w8 intel anakart bios güncelleme?

azade_kral
23-04-2013, 15:15   |  #1  
azade_kral avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
64 mesaj

bilgisayarı açmaya çalıştım açamadım, f8 den güvenli moda girmeye çalıştım ama o da olmuyor.birşekilde su an açıldı pc ama kapatmıyorum uyku modunda bekletiyorum devamlı. windows8 de bios güncel olmuyorsa f8 çalışmıyor diye bazı yazılar gördüm. bios güncellemesini tam olarak nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz? everest programından anakart yada bios sürümünü öğrenemedim,
[/url]
[url=http://bit.ly/c25MCx]

gördüğünüz gibi. bir yerlerde dolanırken şunu buldum
[url=http://bit.ly/c25MCx][/url] bios ve başka bir sürü güncelleme mevcut olduğunu gösteriyor ama site ücretli. son resimdeki kodlara göre intelin sitesinden bulmaya çalıştım ama bulamadım. yardım lütfen?

DiamondMines
23-04-2013, 22:47   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: azade_kral  
bilgisayarı açmaya çalıştım açamadım, f8 den güvenli moda girmeye çalıştım ama o da olmuyor.birşekilde su an açıldı pc ama kapatmıyorum uyku modunda bekletiyorum devamlı. windows8 de bios güncel olmuyorsa f8 çalışmıyor diye bazı yazılar gördüm. bios güncellemesini tam olarak nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz? everest programından anakart yada bios sürümünü öğrenemedim,

gördüğünüz gibi. bir yerlerde dolanırken şunu buldum
bios ve başka bir sürü güncelleme mevcut olduğunu gösteriyor ama site ücretli. son resimdeki kodlara göre intelin sitesinden bulmaya çalıştım ama bulamadım. yardım lütfen?

AID64 veya CPU-Z indir burdan daha iyi kesin bilgilere ulaşırsın. İlk anakart modelini öğrenmen lazım bios güncellemesi için.

azade_kral
24-04-2013, 12:07   |  #3  
azade_kral avatarı
OP Üye
64 mesaj

buldum?

azade_kral
24-04-2013, 23:36   |  #4  
azade_kral avatarı
OP Üye
64 mesaj

arkadaşlar biosu güncelledim araştırıp. eğer aynı şekilde tw9 güncelleme yapmak isteyen olursa bana mail atsın gerekli adresleri vereyim. buradan link paylaşırsam sıkıntı olabilir. azade_kralhotmail.com