Wallpaper Sitesi Arkaplanda.com

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
arkaplanda
24-11-2008, 20:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

Arkadaşlar bende bir wallpaper sitesi kurdum Üzerinde baya emek harcadığım bir site oldu. Bir girip en azından yorumlarınızı bana bildidrseniz steimi daha da geliştirmek istiyorum. Şuan için wallpaper, arka plan, masaüstü resimleri ve duvar kağıtları ana konu: www.arkaplanda.com
Birde googleı buradaki üye bilgilerine göre kişiselleştiren bir modul ekledim. buda
www.arkaplanda.com/igoogle

Arkadaşlar lütfen girip youmlarınızı bana iletirseniz çok sevinirim....

Alparslananadolu
25-11-2008, 09:38   |  #2  
Alparslananadolu avatarı
Yıllanmış Üye
642 mesaj

Güzel bir çalışma olmuş; elinize sağlık. Fotoğraf çeşitliliğini ve sayısını arttırırsanız epey bir ziyaret alırsınız. Bu konuda foto klüpleriyle de ortak çalışabilirsiniz. Ayrıca "Fotoğraf ekle" seçeneği de verebilirsiniz ziyaretçilere.

viking20
25-11-2008, 19:49   |  #3  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

evet güzel olmuş kutlarım,yanlız site adını beğenmedim çok sakil geldi bana.Yok muydu başka isim?
bunlarda çocuklar için

Son Düzenleme: viking20 ~ 25 Kasım 2008 19:55
arkaplanda
25-11-2008, 20:50   |  #4  
OP Taze Üye
15 mesaj

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bende düşünüyorum aslında ziyaretçilere foto yükletmeyi ama başa çıkamamktan korkuyorum. Çünkü sitede hiç ahlak dışı bi unusr yok ama şimdi işi ziyaretçilere bırakırsak iş çığrından çıkabilir diye düşünüyorum...