web cam NASIL KURULUR

HPQ-User
15-01-2010, 10:40   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

kaan sormuş:
arkadaslar ben format attıktan sonra bılgısıyar web camı tanımıyor wweb cam sıtesınden ındırıyorum drıver sorry no have camara yazısı cıkıyo usb cıkartım yukledım komoıle butun web cam aıt dosyaları kaldırdım gerı yukledım gene aynı hatayı verıyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız cok sevırınm cevaplarınız ıcın sımdıden teşekurlkler dıjıtal ımza istıyo bıde

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
wista usb web cam

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30618)

Semih Özyurt
15-01-2010, 13:51   |  #2  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

pc'nizde mevcut olan webcam driverlerini komkple silin webcam takılı olsun daha sonra bilgisayarıma sağ tık yönet deyip aygıt yöneticisini secin daha sonra çıkan listede görüntü aygıtlarını bulup üstüne sağ tık yapıp sürücüyü güncelleşter deyin çıkan ekranda internete bağlansınmı diye sorduğunda hayır şimdi değil deyip ileri deyin daha sonra gelişmişi secin daha sonra arama şu konumuda içersin deyip gözata basın daha sonra webcam driverinin yerini belirleyin ileri deyip otomatik yüklenmesini sekleyin kolay gelsin