Web'deki videolar roket hızında yüklensin!

CHIP Online
07-01-2009, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

SpeedBit Video Accelerator ile web videolarında daha fazla hız: Yeni sürüm için bağlantılar burada.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Web- ... uklensin_10141.html

SpeedBit Video Accelerator, internetten video izlerken, sunucuya birden fazla bağlantı kurarak videoların çok daha hızlı yüklenmesini sağlayan bir program. İşte bu programın 2.3.4.4 sürümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Dosya indirme programları ile benzer bir çalışma teknolojisine sahip olan yazılım, normalde video sitesi ile bilgisayarınız arasında olan tek bağlantıyı çoğaltarak videoların daha hızlı yüklenmesini sağlıyor. Üstelik bu teknoloji firmaya patent kazandıracak kadar yenilikçi.

YouTube, MySpace, Facebook, DailyMotion, Metacafe  ve buna benzer 150'nin üzerinde web sayfasını destekleyen yazılım, açılan videoları otomatik olarak tanımlayıp hemen devreye giriyor ve sunucu ile kurulan bağlantı sayısını artırıyor.

Speedbit Video Accelerator bu hizmetin yanında YouTube gibi birçok sitede birden anında video araması yapmanızı sağlıyor. Yazılımın en son izlenen videoları hafızasında tutması ve ücretsiz olması ise diğer özellikleri.

CHIP Online notu: YouTube'a erişmek için çok sık tercih edilen Proxy (Tunneling) yöntemi yazılımın çalışmasını engellemektedir.

Download:
SpeedBit Video Accelerator v2.3.4.4

Desteklenen Web Sayfaları

Tüm konu: Web'deki videolar roket hızında yüklensin!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: SpeedBit Video Accelerator'ı denediniz mi?

AvSaRBeY
12-01-2009, 01:02   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

indirdim nod32 direk sildi virüs mü vardı acaba anlamadım

kenan3561
03-05-2009, 17:50   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

bende indirdim ve eset sildi onu
linki kaldırın lütfen virüslü

Mustafa Akın
03-05-2009, 20:06   |  #4  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj

Denemedim ama şemaya bakılırsa, FlashGet, OrbitDownloader.. vs tarzı programlar gibi çalışıyor. Ve bu yöntemin işe yaradığını söyleyebilirim.

Ahmet Ertuğrul
03-05-2009, 20:14   |  #5  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

Denemedim. Bu arada virüslü değildir o, korumanız yanlış alarm veriyordur. Chip Online Haber'de virüslü paylaşım olmaz.

mustafaasil66
04-05-2009, 15:00   |  #6  
Yıllanmış Üye
373 mesaj
ahmeyt05
Denemedim. Bu arada virüslü değildir o, korumanız yanlış alarm veriyordur. Chip Online Haber'de virüslü paylaşım olmaz.
BencedeAğzı kulaklarına varıyor

Mustafa@PC
04-05-2009, 15:03   |  #7  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Ben denemiştim ama öyle ahım şahım bir fark görmemiştim tabi bu sürümüde denemek lazım.