WEB PAGE MAKERLE Web Sitesi Yapın.

fatihstr83
07-09-2006, 17:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Bu programın adı  web page maker ben kendim kullanıyorum çok kullanışlı ve pratik bir program.Bence frontpage'den daha iyi.Çok pratik ve normal html sayfaları için ideal.Ayrıca sayfa klonlama özelliğide müthiş.Yaptığınız bir sayfanın aynısını saniyesinde oluşturabiliyorsunuz.Ve üzerinde hemen değişiklik yapabiliyosunuz.Örneğin bir yazı yazdınız.Bu yazı metin kutusu gibi görünüyor.Ve mouse ile tutup istediğiniz yere taşıyabiliyosunuz.resimlerin tabloların herşeyin üzerine konabiliyor.Bu program sayfayı pixeller olarak düşünüyor ve ona göre size sınırsız hareket olanağı veriyor.Çok güzel tasarımlar yapabilirsiniz.Kendi içindede 4 -5 tane hazır site var.Üzerlerinde değişiklik yapabiliyosunuz.Web sitesi yapmak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum.Ayrıca ilgilenenler için download adresi aşağıda.

Son Düzenleme: fatihstr83 ~ 07 Eylül 2006 22:15
destkop
07-09-2006, 20:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
558 mesaj

arkadaşım açtığın konu başlığı bnce çok ynalış.frontpage çok ayrı ve güzel bir programdır.senin kullandığın program çok ama çok daha amatörlere göre bir program.bi kere fronypage in tahtını kkimsenin alacağını sanmıyorum(dreamwawer hariç).ve galiba anladıım kadarıyla o programlada sadece html sayfalar tasarlıtabiliyorsun.amatörler kullancaksa gzl ama söyleyeyim frontpage harika bir program ve web sitesi hakkında çok az bilgisi olan bir adam harikalar yapabilir.konunun adını değiştirmen dileğiyle herkese mutlu hayatlarKahkaha

eyupp
07-09-2006, 20:45   |  #3  
Üye
71 mesaj

fatihstr83  web page maker bebeler için :-)
ona bakılırsa Dreamweaver 8 MX i hiçbiri tutmaz bana göre

fatihstr83
07-09-2006, 21:26   |  #4  
OP Taze Üye
9 mesaj

bebeler için dediğin programla millet 1000 dolar kazanıyor.diğerlerinide biliyorum frontpage falan.çok kullanışsız.ondan dolayı başlık öyleydi.bu programda esneklik var diğerlerinde olmayan.ama tercih size ait beğenip beğenmemek paylaşım için yazdım sadece.

fatihstr83
07-09-2006, 22:11   |  #5  
OP Taze Üye
9 mesaj

Ayrıca siz herhalde bu siteye gelen herkesi profesyonel web tasarımcı zannediyosunuz sanırım.zaten profesyonel web tasarımcının bu forumda işi ne.o gider başka başlıklarda yazışır.örneğin web programlama gibi.sen şimdi demişsin sadece html diye.sen tutup frontpage ile php falandamı yapacağını zannediyosun.kod yazma işini kastediyosun o zaman onu notepad de yapar.yani eleştiri yaparken biraz mantıklı şeyler yazın.bebeler falan demişsin ama sen şimdi asp php uzmanımısında html ye laf atıyosun.bikere frontpage de güzel ona lafım yok.ama frontpagele html sayfası yapmaya uğraşmayın diyorum ben ne gereği varki zaman kaybetmeye burda herşeyi seri bir şekilde yapıyosun zaten.yani amatör ve ya profesyonel bişeyi hızlı yapıyosa o program onu tebrik edip geçmek lazım.ben tebrik ediyorum güzel yapmışlar.sizin fikriniz sadece sizi bağlar.sonuçta fikir paylaşım yeri burası.senin ne kadar uzman olduğun önemli değil.1 kişi faydalansa o bile kardır dimi ama neyse ortamı geremek istemem ilgilenenler çıkar elbet.saygılar eyüp kardeş ve destkop kardeş.yinede ilgilendiğiniz için teşekkürler Haa konu başlığını değiştirdim haklısınız o konudaKahkaha

Son Düzenleme: fatihstr83 ~ 07 Eylül 2006 22:16
Arif Şeftali
08-09-2006, 00:52   |  #6  
Yıllanmış Üye
236 mesaj
destkop
bi kere fronypage in tahtını kkimsenin alacağını sanmıyorum(dreamwawer hariç).
Dreamweaver konusunda mütabığız ama bence bir de moryazilim.com.tr 'yi deneyin...(DW dışı Frontpage Alternatifleri...Hem de Türk)

Hoşçakalın...

Son Düzenleme: Arif Şeftali ~ 08 Eylül 2006 01:43
Recep Baltaş
08-09-2006, 02:21   |  #7  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Lünkleri sildim...reklam amaçlı olduğunu düşündüğüm için...Anlayışınız için Teşekkürler...

fatihstr83
08-09-2006, 12:02   |  #8  
OP Taze Üye
9 mesaj

merhaba.reklam değil örnek amaçlıydı linkler.ama öyle olsun.sonuçta programı neyle anlatmamı bekliyodunuz.örnek site vermem gerekirdi.bugüne kadar kullandığım en ilginç forum sitesi.sınırlı ve moderatörler herkesin msjlarını değiştirebiliyor.anlamadım gitti.neyse.......

Canlas
08-09-2006, 21:43   |  #9  
Yıllanmış Üye
362 mesaj

kardeşim piyasada bir sürü web tasarım programı var herkesin düşünüş ayapısı farklı olduğu için en iyi bi program değişir
ama dreamweavverın en iyi olduğunu bir sürü kişi söylüyorsa bu doğrudur
dğer programları bırakın DREAMWEAVER 8MX em iyisi
kolay gelsin iii tasarımlar

Canlas
08-09-2006, 21:43   |  #10  
Yıllanmış Üye
362 mesaj

kardeşim piyasada bir sürü web tasarım programı var herkesin düşünüş ayapısı farklı olduğu için en iyi bi program değişir
kolay gelsin iii tasarımlar

Banned
08-09-2006, 22:11   |  #11  
Banlandı
1,148 mesaj

kardeş verdiğin link te öyle bir program yok...
saygılar..

Arif Şeftali
08-09-2006, 23:15   |  #12  
Yıllanmış Üye
236 mesaj

Ben Dreamweaver'in üstünlüğünü kabul ediyorum onda zaten mütabığız.Ancak arkadaş Dreamweaver'den sonra en iyi programın Frontpage olduğunu söylemiş.Bende buna karşılık benim düşüncem şudur diye link verdim.O sitede o konu ile ilgili bir sürü program dolu.Eğer dolaşırsanız ne kadar kaliteli programlar oldğuunu göreceksiniz.Zaten Mor Yazılım'ın Genel Müdürü tv de yaptığı bir açıklamda yaptıkları yazılımların ne kadar kaliteli olduğuna ve rakipleriyle boy ölçüşeceğine hatta onlardan baszı yönleriyle iyi olduğunu vurgulamıştı.doğruluk payını siteye girip programları denedikten sonra da anlayaibliyorsunuz.

Hoşçakalın...

fatihstr83
09-09-2006, 00:46   |  #13  
OP Taze Üye
9 mesaj
Canlas
kolay gelsin iii tasarı
merhaba kardeş iyi herkese göre değişir demişsin ama en iyi DREAMWEAVER 8MX demişsin biraz tezat olmuş.ayrıca arkadaşlar beni yanlış anlıyosunuz sanırım.ben programı pratikliği konusunda html sayfalar yapmak isteyen arkadaşlara önerdim.yani ne DREAMWEAVER 8MX  nede frontpage ile yarıştırmıyorum.frontpagei ben beğenmiyorum.DREAMWEAVER 8MX kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz saygılar

fatihstr83
09-09-2006, 00:52   |  #14  
OP Taze Üye
9 mesaj
Recep Baltaş
Lünkleri sildim...reklam amaçlı olduğunu düşündüğüm için...Anlayışınız için Teşekkürler...
hocam bide taraf tutmanızı ben anlamadım benim verdiğim site reklam oluyoda arif kardeşin hemen sizin yazınızın altında verdiği moryazilim.com.tr adresi reklam amaçlı olmuyomu.şimndi dikkatimi çekti bu foruma bidaha girmeyeceğim adil değil çünkü.hepinize keyifli yazışmalar.bana soru sormayın bakmadığım için cevap yazamam saygılar.

fatihstr83
09-09-2006, 00:54   |  #15  
OP Taze Üye
9 mesaj
byzihh
kardeş verdiğin link te öyle bir program yok...
saygılar..
hocam pardon o adres güncellenmiş istersen bi adres daha vereyim ama güncellenirse download.com a gir oradan web page maker de direk çıkıyor.teşekkürler

Canlas
11-09-2006, 14:25   |  #16  
Yıllanmış Üye
362 mesaj
fatihstr83
Canlas
kolay gelsin iii tasarı
merhaba kardeş iyi herkese göre değişir demişsin ama en iyi DREAMWEAVER 8MX demişsin biraz tezat olmuş.ayrıca arkadaşlar beni yanlış anlıyosunuz sanırım.ben programı pratikliği konusunda html sayfalar yapmak isteyen arkadaşlara önerdim.yani ne DREAMWEAVER 8MX  nede frontpage ile yarıştırmıyorum.frontpagei ben beğenmiyorum.DREAMWEAVER 8MX kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz saygı
bu herkese göre değişir dedim
misal en büyük öndreimiz Atatürk değilmi ama annen veya babanda senin önderindir.
bi kişiye göre en iyi vardır bide herkesin takdirini alan en büyük vardır

destkop
12-09-2006, 00:05   |  #17  
Yıllanmış Üye
558 mesaj

gzl konuşmaKahkaha

Canlas
13-09-2006, 15:25   |  #18  
Yıllanmış Üye
362 mesaj

heheheh
sağol herkeso kolay gelsin iii tasarımlar

Helldown
13-09-2006, 15:43   |  #19  
Taze Üye
2 mesaj

Arkadaşlar dreamweaver front pageden bile daha iyidir bu çogu anket ile kanıtlanmış bir durumdur web page maker ise hayatımda gordugum veya gorebilecegim en basit bir program demeye dilim varmıyo oyle kendi halinde bişi işte :D

Canlas
13-09-2006, 23:26   |  #20  
Yıllanmış Üye
362 mesaj

helal Helldown bi şu lafı diyemedik

fatihstr83
14-09-2006, 04:03   |  #21  
OP Taze Üye
9 mesaj

ya arkadaşlar bir daha bu forma girmeyeceğim dedim ama zırt pırt mail geliyor.aboneliğide kaldıramıyorum nasıl iştir.her yazdığınız şeyde bana mail geliyor ya.konuyuda iyice aşmışsınız helal olsun.basit dediğiniz program hakkında konuşmayınız.gidin dreamveaer hakkındaki yazılarda bilginizi çoşturunuz.ki buraya yazıyosunuz ama ben dreamveaver lafını etmemiştim bile.nerden çıktı dreamvever yarışı anlayamadım.siz çok profesyonel arkadaşlarım lütfen herkesi sizin kadar iyi zannetmeyin.bazen basit şyleri kullanan benim gibi insanlar çıkabilir.biraz saygı lütfen.bide kim yapıyosa şu aboneliğimi kaldırsın artık mail almak istemiyorum.yoksa spam diyecem valla:)

kays
15-10-2006, 12:29   |  #22  
Yıllanmış Üye
348 mesaj

önemli olan tasarının ne kadar  güzel ve kaliteli olmasıdır bu kaliteyi yakalamakta kaliteli programlardan geçer bence (arkadaşım senin önerdiğin programda  fena değil ama ondan daha iyileride var ve ondan daha kötüleride senin fikri bu ve bizde saygı duymak gerekir yeni başlıyanlara  ildal bir program bence  senin tafsiye ettiğin) kimse mükemmel değil kendine  iyi bak

enginuysal
28-10-2006, 23:10   |  #23  
Taze Üye
3 mesaj

Hocam (amaca hizmet etme ve kullanım kolaylığı bakımından) benim şimdiye kadar gördüğüm en güzel tasarım programı. Özellikle pixel tabanlı çalışması çok hoşuma gitti. Teşekkürler...

VOY
15-08-2008, 17:02   |  #24  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
922 mesaj

arkadaşım bu bahsettiğin yazilim ücretsimi birde ftp arayıcılıyla yaptığımız siteyi kendi host'umuza aktarabliyormuyuz?

kudo
16-08-2008, 22:07   |  #25  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
807 mesaj

sana onere bileceğim program lar

1. frontpage
2. Dreamvaver mx 2004
3. nvu + turkce yamsı