WEB PAGE MAKERLE Web Sitesi Yapın.

romantixerseri
16-09-2008, 22:57   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

hocam sen takma bunları.site yapacaz diye profesyonel eğitim mi alalım yani yıllarca.ben de web page maker kullanıyorum.yeni başladım.yapacağım şey tasarım olarak da fena sayılmaz....bazı konularda eksikliklerim var.wpm konusunda çok bilgiliyim diyorsan tanışmak isterim... benim de bir sorunum var.yardımcı olabilecek kişiler varsa sevinirim.SORUNUMU AÇIKLIYORUM: arka plan efektimin sabit kalmasını istiyorum.web page maker'da bunla ilgili bir bölüm var... page properties > bacground'dan arka planı seçtim.daha sonra fixed background'u da seçili hale getirdim...internet explorer'da ön izleme yaptığımda herşey yolunda.tam istediğim gibi.fakat mozilla firefox ile de ön izleme yaptım.ama orda sorun çıktı.arka plan resmi sayfayı kaydırdıkça karşıma çıktı.yani 2-3 adet resim.çok biçimsizceydi....ACİL YARDIM LÜTFEN.NE YAPABİLİRİM.....

sagulnet
05-09-2009, 05:06   |  #27  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
30 mesaj

Ya konu ne abartılmış anlamadım. Bu konuya cevap yazan arkadaşların hepsine gelsin. Sevgili dostlar program falan hiç önemli değil.Programlar tasarımı kolaylaştırır. Html üzerine konuşuyorsunuz. Html'de güvenlik sorunu yoktur. Bu yüzden en önemli sorun sadece koddur. Sen bunu istediğin programla yap değişen sistem verdiği kodlar olacaktır. Söz konusu 3 programıda 7 yıldır kullanıyorum (wpm'ye 4 yıl önce başladım) ve HTML için konuşmak gerekirse aralarında  en iy itasarımı en pratik şekilde web page maker ile yapabilirsiniz. Bunun üzerine kimses tartışamaz.

tartışacak varsa buyursun gelsin