web sayfasında aşağı/yukarı ilerleme çok yavaş

Semih Özyurt
18-01-2009, 00:55   |  #1  
Semih Özyurt avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

arkadaşlar benim bir sorum olucak size hangi tarayıcıyı kullanırsam kullaniyim mesela bi sayfa actığım zaman sayfanın en üstüne veya en altına hareket ederken çok yavaş hareket ediyor daha önceden böyle bişe yoktu yeni oldu yardımlarınızı bekliyorum

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 18 Ocak 2009 01:19
dtergin
23-01-2009, 00:12   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
32 mesaj

Ccleaner ile dosya ve Registry temizliği yap, diskini birleştir, gereksiz dosyaları silip sabit diski rahatlat, düzelir.

Recep Baltaş
23-01-2009, 00:48   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj
semih_ozyurt
arkadaşlar benim bir sorum olucak size hangi tarayıcıyı kullanırsam kullaniyim mesela bi sayfa actığım zaman sayfanın en üstüne veya en altına hareket ederken çok yavaş hareket ediyor daha önceden böyle bişe yoktu yeni oldu yardımlarınızı
Bu sorunuza daha önce de yanıt vermiştik. :)

Sorun ekran kartınızın sürücüsünün yüklenmemiş olduğundan kaynaklanıyor.

Dünya'nın en hızlı tarayıcısını da kullansanız, sayfa render edilirken sürücü yüklü olmadığı için takılacaktır.

Banned
23-01-2009, 00:57   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj
Recep Baltaş
Bu sorunuza daha önce de yanıt vermiştik. :)

Sorun ekran kartınızın sürücüsünün yüklenmemiş olduğundan kaynaklanıyor.

Dünya'nın en hızlı tarayıcısını da kullansanız, sayfa render edilirken sürücü yüklü olmadığı için takılacaktır.

ya aynı sorun bende de var ama sadece chip forum da oluyor hızlı bir şekilde aşağı ukarı hareket ettiğimde takılıyor sayfa benim hareketimden bir saniye sonra cevap veriyor ekran kartımın driver ıda güncel  7.15.11.8070 ama bu driver ıyükledikten sonra uyku modunu kaybettim onun dışında bi problem yok bu arada İE 8.1 kullanıyorum

Son Düzenleme: aapociapo ~ 23 Ocak 2009 00:58