web site kurmam lazım yardım lütfen.

erroshakan1
13-12-2016, 23:52   |  #1  
erroshakan1 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar merhaba. Üniversitede okuduğum bölüm için bir web sitesi kurmak istiyorum. öncelikle şöyle bir sorum olucak Üniversitenin kendi sunucularını kullandırtırlarmı çünkü kuracağım site üniversitenin bir grubu içindir. yani domain host vb. şeyleri bana sağlarmı. 2. sorum sağlamıyorsa üni. bunları ben kendim bir site kurmam lazım kodlama bilmiyorum ancak adobe dreamwiever programına hakimim sayılır sadece bu programı kullanarak ve parayla host domain alarak site kurmam mümkünmü? site çok aktif olmicak zaten öyle bulunsun diye açıyoruz ancak basit birşey olmasınıda istemiyorum tabi. bana bunlar kaça patlar ve her sene ödemem gerekirmi

Chıpozden
14-12-2016, 14:41   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
15 mesaj

Kurdunuz mu?

erroshakan1
15-12-2016, 20:36   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

hayır. üniversite domain ve hosting desteği sağladı ve kendi arayüzünü de yüklemiş ancak hakkında falan filan gibi kısımlar eksik onları dreamwiever ile düzenleyebilirmiyim ?.

emirhandmrc
23-02-2017, 16:21   |  #4  
Taze Üye
3 mesaj

Kod bilgin hiç yoksa dreamweaver de bile zorlanabilirsin. Yapacağın site neyle alakalı bilmiyorum ama her şekilde yardımcı olabilirim.

merhababenbora
27-03-2019, 11:10   |  #5  
Taze Üye
4 mesaj

https://www.udemy.com/adim-adim- ... nizi-kurma-rehberi/ buradan ders alarak çok güzel bir web sitesi oluştura bilirsin kendi sitemi geçen ay oluşturdum ve gayet güzel oldu kaliteli bir eğitim pişman olmazsın :)