Web tasarımcı arıyorum

ahmet yılmaz
10-08-2012, 08:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
19 mesaj

Arkadaşlar Psd den koda çevirip site haline getirebilecek düzeyde kod bilgisi olan arkadaşlar ilgilenirlerse bir site yaptırmak istiyorum. Pm ile fiyat teklifi yapabilirler, en uygun geleni ile çalışmak isterim.

Site asp
Aspx
Php olabilir.
(php olursa tercih sebebidir, fakat çok iyi bir asp ye de kapılarım açık)
Sitenin tasarımı bellidir, tasarım için ayrıca emek harcanmayacaktır.
Sitede istenen özellikler;
Yönetim panelli,
Site içi arama motoru,
Üyelik olmayacak
Panelden içerik etiketleri alanı
foto ekleyebilme
video ekleyebilme

Not : Wordprese ben bu temayı giydiririm diyenler olursa onlarda teklif verebilir

h_ozkilinc_
02-10-2012, 21:00   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba

web sitenizi tasarlayacak birini bulabildiniz mi?

İyi Çalışmalar

onur7788
03-07-2013, 16:36   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

Merhabalar 

Weeb Tasarım diye bir yazılım firması var . Bu firma belli aralıklarla çok güzel kampanyalar yapıyorlarmış . 

Bizde firma olarak 199 tl lik standrat bir web sitesi yaptırdık ucuz diye başlarda biraz tereddüt etmiştik ancak ortaya çıkan sonuç çok iyi belkentilerimizin çok üstünde oldu . 

Arzu ederseniz sitelerini bir inceleyin iletişime geçin adamlar işlerini iyi yapıyor bence Weeb Tasarım

eneess
18-07-2013, 12:54   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj

Web tasarım konusunda sınır tanımadan özgün ve gelişmiş çözümler sunabilecek çalışmalar için tavsiye edeceğim site.

beytullahgunes
15-08-2013, 22:49   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
6 mesaj

sıfırdan çiminiz yapılır html5 ve css3 olarak dökümü alınır. sıfırdan admin panel istiyorsanız php olarak kodlanır hazırlanan templateye entegre edilir. yok hazır bir cms sistemi deolabilir diyorsanız yine hazırlanan template bu sistemlere de entegre edilebilinir.

beytullahgunes.com/iletisim/

kısmından iletişim kurabilirsiniz