webcam asus a6

derty
13-06-2011, 20:36   |  #1  
derty avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

öncelikle merhaba,
benim sorunum webcam ile ilgili.benim elimdeki asus a6000 series enterteinment notebook.bu nb a format attım ancak camera driverını bulamadım.Bugün asus sitesinde bisoncam 1.3 megapixel camera driverını indirdim.bilgisayar kamerayı okuyor ancak bilgisayarımdan kameraya tıkladığımda yada kamerayı kullanmaya çalıştığımda kamerada sadece siyah bir ekran var.okuduklarıma göre bu sorunun birde kamera ayarlarından olabileceğini öğrendim.kamera ayarlarını nerdesn yaparız.

okuyanlara teşekkürler yardım edenlere çok teşekkürler ...

iyiş akşamlar...

hawk00rock
13-06-2011, 20:51   |  #2  
hawk00rock avatarı
Üye
87 mesaj

Kardeş kameranın kendisinde sorun olabilir eğer hala garantisi varsa baktır. Kamerada bişi yok diyosanda denetim masası> yazıcılar ve diğer donanım> kamera ya gir  belki bişi bulabilirsin. Eğer bulamazsan onun için bir program olmalı (kamera ayarları için) onu bulmaya çalış.
Yardımcı olabildiysem sevindim.

derty
13-06-2011, 20:55   |  #3  
derty avatarı
OP Yeni Üye
24 mesaj

sağol bilgisayarın garantisi bitti ama kamereda bi sorun olduğunu sanmıyorum çünkü bilgisayar format attıktan sonra bu hale geldi.ayrıca kamera ve diğer tarayıcılar var benim pc de girdim ona orda sadece "bisoncam nb pro" adında bir kamera aygıtı var ki ondada yine ekran siyah mesela görüntüyü yakala dediğim zaman görüntüyüde sadece siyah bir ekran olarak kaydediyor

hawk00rock
13-06-2011, 23:30   |  #4  
hawk00rock avatarı
Üye
87 mesaj

Bu konuda daha fazla bilgim yok üzgünüm :( Bu işi bilen kişiye yani bi bilgisayarcıya götür istersen para ödemek istemiyosan sen bilirsin kardeş kolay gelsin yardımcı olamadığım için üzgünüm