websitesi yavaş ?...

wustafa
25-07-2011, 21:09   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Selamlar arkadaşlar..

arkadaşlar geçenlerde tasarımını ve kodlamasını tamamladığım websitesini yayına verdim. boyutu 500 mb ın üzerinde flash tema üzerinde bir website. flash galeriler, video galeriler olan. videoların boyutları 400 mb küsür gerisi fotolar yer kaplıyor. herneyse... site 1 hafta falan gayet iyiydi. foto galeri falan açılıyordu fakat daha sonra foto galeri açılırken bir yavaş açılmaya başladı. yani site iyice yavaşlamaya başladı. fotolar tam açılmamaya başladı. 1 hafta önce gayet iyiydi daha sonra yavaşladı sanki. server mı yavaş. önceki website yani ben websitesini yenilemeden önceki website 290 mb falandı. 500 mb yükledim 1 hafta falan idare etti sonra site yavaşladı foto galeride fotolar falan geç açılmaya başladı, videolar geç açılmaya başladı. mesela websitenin anasayfasında fptp slideshow vardı 10 fotodan oluşan o bile yavaşladı artık fotolar gözükmüyor nerdeyse. sadece boş bir ekran var slideshow da ancak uzun zaman sonra açılıyor fotolar. bu durum genellikle tüm net hızlarında aynı. arkadaşlar server sınırsız galiba. ya da ben sınırı bilmiyorum nedendir bu yavaşlık 500 mb ı 380 mb a indirdim özel çabalarla ama gene yavaşlık söz konusu. genel bir yavaşlık. virüs desek antivir uyarı vermiyor. proje dosyaları olsun her dosyayı taradım virüs falan yok. arkadaş bu durum neden kaynaklanabilir yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

mons
25-07-2011, 23:16   |  #2  
Yıllanmış Üye
416 mesaj

site adresini yazarmısınız

Andaç Işık
01-08-2011, 23:07   |  #3  
Andaç Işık avatarı
Yıllanmış Üye
1,407 mesaj

Hosting firmanız cpu kullanımınıza sınır getirmiş olabilir.