Whaff Rewards Oturduğun Yerden Para Kazan

Batuhan Savaş Yilm
25-11-2015, 16:29   |  #1  
Batuhan Savaş Yilm avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2015

 

Evet sevgili arkadaşlar bugün sizlere Whaff Rewards adlı androıd uygulamayı tanıtıcağım. uygulama çok kolay kazandırıyor ve cok yüksek paralar kazanma sansınız var.Önceliklenasıl kazandırdıgı hakkında kısa bilgi veriyim. uygulamanın size sundugu diger uygulamaları indirerek veya video izliyerek Facebook arkadaş davet ederek de kazanabiliyosunuz.

Öncelikle Kurulumla Başlıyalım.
Sizin yapmanız gerekenler sadece;
1) Play Storeden WHAFF Rewards İndirmek.
2) Facebook hesabınız ile giriş yapmak isterseniz sahte hesapla giriş yapın.site güvenilirdir.
3) İnvite KOD Yerine CH23561 Yazarsanız kayıt olur olmaz para ile başlarsınız.(Bu kod sayesinde giriş yaptınızda Hem siz hem ben para kazanırım.O yüzden lütfen girereken benim kodumu kullanınız çok makbule geçer.)
4) Artık kazanmaya hazırsınız.Oturdugunuz yerden keyfini çıkartın.

Para Kazanma Yolları ;
1)Premium Picks:Bu kısımda genelde bir oyun verilir ve sizden günde 5 dk bu oyunu oynamanız falan istenir. Bu isteği yerine getirirseniz belli bir miktar para kazanırsınız. Ayrıca oyunu silmezseniz de gün başına belli bir miktar para kazanırsınız.

2)Whaff Picks: Burada da google play'den seçilmiş oyunlar verilir bunları indirirseniz ne kadar kazanacağınız altında yazar. Bu oyunları indirip 10 saniye açık tuttuktan sonra bildirimlere paranızın geldiğine dair bir bildirim gelecektir. Geldikten sonra oyunu silebilirsiniz.

3)Ayrıca uygulamanın facebook sayfasını beğenerek, google play sayfasında oy vererek, facebook arkadaşlarımızı davet ederek, ve ana menüde en sol kısma gelip "friends invite" kısmından kendi kodumuzu alıp uygulamaya yeni başlayanların girmesi için kodumuzu vererek para toplayabiliriz.Yeniden söyleyeyim girişte CH23561 koduyla başlarsanız çok makbule geçer. Hem siz hem de ben 0,30 $ kazanmış olacağız.

ÖDEME YÖNTEMLERİ;
1-xbox Live Grid Card
2-Amazon Grid Card
3-Google Play Grid Card
4-Steam Grid Card
5-Facebook Grid Card
6-İTunes Grid Card
7-PAYPAL

Unutmayın Uygulamayı Kurduğunuzda ister fake ister gerçek face hesabınızla giriş yapın sağ üsten.Sonra gelen İnvite kode yerine CH23561 YAZIP HEM SİZ HEM DE BEN 0,30$ KAZANALIM

ŞİMDİDEN HERKESE BOL KAZANÇLAR...

Play Store Linki : Whaff Rewards