win 10 işlemci sapıttı

yakup ercan
15-05-2017, 20:15   |  #1  
yakup ercan avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

biliyorum daha önce işlemci %100 başlığıyla konular açılmış ama benim durumum biraz farklı 

intel core 2 duo E4500 2.20 Ghz cihazımda 64 bit win10 pro (crack) kullanıyorum 

cihazı ilk kurulumda gayet stabil ara ara takılmalarla akıcı şekilde kullanabiliyordum. sonra takılmalar acaba neden kaynaklı diye biraz kurcalayınca cpu fanının cpu ya tam temas etmediğini ve cpu nun 70 derecelerde gezindiğini farkettim hemen müdehale edip durumu duzeltim fakat şimdide işlemci problemi başgöstermeye başladı

win10 dan önce yine crack win7 kullanıyordum oda başlarda iyiyken sonraları aynı şeyi yapmaya başladı

öncesinde orjinal vista kullanıyordum ondada aynısı olmuştu.

aşağıdaki fotoda nelerin ne yaptığını gösterdim 

çözüm olarak ne önerirsiniz?

not: win defender açık sadece win update kapalı ads asc smart defrag hepsi tamam bi problem görünmüyor combofix denemek istedim win10 desteklisini bulamadım hiç bi yerde

Sistem Bilgilerim
yakup ercan
17-05-2017, 15:52   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

hocam teşekkürler yardımın için fakat asgari ücretle geçinen biri olarak maalesef orjinal windows alma şansım yok :( verdiğin linkteki adımları uyguluyorum şuan fakat görev yöneticinde daha önce görmediğim kadar çok ag bağlantı görevine rastladım bunun sebebi nedir acaba ? çünkü hem işlemciyi hem ram i tek tüketen bunlar