Win 7 Oyunlarda Kare Ekran sorunu Çözümü Ati

redlightr
04-02-2013, 18:43   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
35 mesaj

Merhaba arkadaşlar birçok arkadaşımız online oyun oynarken veya offline oyun oynarken ekran tam yerine kare çıkıyor adımlarımız bunlar Yanlız notebook lar için

1- İlk önce Ati control centere giriyoruz 

2-Temel kurum hızlı ayarlara giriyoruz

3-Hızlı ayar diyoruz

4- Dizüstü bilgisayar panel özellikleri diyoruz

5- (Ama herkezde bu uyarı olmaz)Sonra bi uyarı çıkçak o 1.maddeye girmicek görüntü paneline girmek için yeniden boyutlandırın diyor ve

6-Masaüstüne geliyoruz sağ tıklıyoruz ekran çözünürlüğü diyoruz seçili olan ekran çözünürlüğünün bir altındakini seçiyoruz ve uygula diyoruz

7-Tekrar  Ati control centere geliyoruz o 1. maddeye tıklayarak git diyoruz altta 3 tane madde var o maddelerden ortadakini seçiyoruz tamam diyoruz ve Control centerdan çıkıyoruz 

8- sonra tekrar masaüstüne sağ tıklayıp ekran çözünürlüğüne geliyoruz sizin normal ekran çözünürlüğünü seçiyoruz yani ekran çözünürlüğünü düşürmeden önceki değerinizi yapıyorsunuz uygula deyip çıkıyoruz

9- Ve süpriz kare olan ekran Tam ekran oldu 

Teşekkürlerinizi ve Sorunlarınızı bekliyorum bu eski sürüm ati control center içindir yeni sürüm için değil

Bu konuyu diğer forum sitelere yayarsanız sevinirim yanlız alıntı yazarsanız daha çok sevinirim. :)))

Not : Benim sorunumda kare ekran sorunuydu ben de böyle buldum garantidir..!!

Son Düzenleme: redlightr ~ 04 Şubat 2013 19:54
redlightr
04-02-2013, 22:36   |  #2  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
35 mesaj

Güncel GülümsemeGülümseme