win 8 win 7

DogukanSS
26-06-2019, 16:15   |  #1  
DogukanSS avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Casper Nirvana bilgisayarımı  win8 den win7 ye aldırmaya götürdüm adam donanım kaybı olabilir dedi yani mausreler felan çalıışmaya bilir dedi ne yapayım win 7 yaparsam öyle olurmı win 7 harici kullanamıyorum

Bu sorunun kabul edilmiş çözümüne hemen ulaşmak için tıklayın
Sistem Bilgilerim
zombi
26-06-2019, 16:37   |  #2   ÇÖZÜM
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 106
1,026 mesaj

donanım nereye kaybolulyor? dedektörle buluruz :D

şaka bi yana eğer işlemciniz intelse pek bulaşmayın. ama amd ise çok rahat bi şekilde 7 ye düşebilirsiniz. tarfafımdan ryzen işlemci xp de bile çalıştırıldı -sanal makine ama sonuçta  çalıştı mı :D -

7 için bazı donanımların driverleri yok misal intel 4. nesil ve üstünün driveri yok. üstüne intelde 3. nesil amd de fx ve üstü işlemciler 8 de performans kaybına uğramıyor diyorlar. komut seti mevzuundan.

ama gerçekte 7 zaten az sistem tükettiği için bunun çok bi numarasını göremiyoruz.

kalan fare vs ıvır zıvırın ise driverini o arkadaş acemi değilse rahatlıkla bulur. nvidia anca 3 ay önce xp ye driver çıkarmayı kesti diyim size anlayın.

zombi bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
DogukanSS
26-06-2019, 17:26   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

kanka dedektör işi yalan oldu  7 atınca sistem kendini kitliyomuş zart zurt şuan format attı 8 yüklüyo

zombi
26-06-2019, 18:35   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 106
1,026 mesaj

beceriksize denk gelmişsin sen. tabii amd işlemcili ise. intelde çözümü yok diye biliyorum. ama amd de çözüm var. çünkü amd geçmiş dönemlere daha çok destek veriyor.

-fanboycular gelmeden kaçayım ben :D  -