Win patrol Kesinlikle denemelisiniz

Banned
06-06-2006, 14:38   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

Win patrol bilgisayarınıza zarar verebilecek her türlü trojan,virüs ve reklam dosyalarına karşı sisteminizi korumanıza yardımcı olabilecek bir yazılım.Windows kayıt defterinde (registry) değişiklikleri yapmaya kalkışan tüm yazılımları kontrol altına alıyor.Bunun yanısıra web tarayıcınızına eklenen araç çubuklarının tamamını izleyebiliyorsunuz.Çerez filitresi ile zararlı olabilecek çerez dosyalarına karşı korunabiliyorsunuz.Tavsiye ederim
http://www.downloadsitesi.com/down.asp?id=508

Karadavut
06-06-2006, 14:52   |  #2  
Yıllanmış Üye
555 mesaj
habatay
Win patrol bilgisayarınıza zarar verebilecek her türlü trojan,virüs ve reklam dosyalarına karşı sisteminizi korumanıza yardımcı olabilecek bir yazılım.Windows kayıt defterinde (registry) değişiklikleri yapmaya kalkışan tüm yazılımları kontrol altına alıyor.Bunun yanısıra web tarayıcınızına eklenen araç çubuklarının tamamını izleyebiliyorsunuz.Çerez filitresi ile zararlı olabilecek çerez dosyalarına karşı korunabiliyorsunuz.Tavsiye ederim
http://www.downloadsitesi.com/down.asp?id=508
Arkadaşım önerin için teşekkürler.Fakat bu verdiğin programa göre bu işleri yapan çok daha kaliteli programlar var.Bence o program yerine bilenen güvenlik firmalarının internet security'lerini kullanmak daha mantıklı.Örneğin Kaspersky,Panda,Nod32,Zonealarm vb.

Son Düzenleme: Karadavut ~ 06 Haziran 2006 14:53
black_flood
06-06-2006, 22:01   |  #3  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

dostum şakamı yoksa alaymı ediyorsun bizlen winpatrol ez-trust firmasına ait bir yazılımdır vepclerle birlikte lisansıda verili yasal olmayan sitelerden indirmeninde hiçbir mantığı yoktur.

Banned
07-06-2006, 20:48   |  #4  
OP Banlandı
15 mesaj

Arkadaşım Şaka yapmak veya Dalga geçmek kimsenin haddine düşmemiş.
1-Pc lerle birlikte verildiği doğrudur ancak hergün ekmek alır gibi yeni bir Pc almıyoruz.
2-Yasal olmayan sitelerden bahsetmişsin...yasal olmayan siteler zaten kapatılıyor ve ayrıca bu programı bir çok dergide veriyor...sence bunlardamı yasal değil.
Yinede fikirlerin için teşekkürler.

komagene
11-06-2006, 03:34   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

Merhaba;
Bende şu anda etrust pestpatrolü  kullanıyorum...Ben etrustun ezantivirüsünü kulllandıktan sonra bu ürününü deneme kararı aldım..Denemeyenlere sesleneyim..etrust Computer associates'in bir ürünüdür..Antivirüsü harika ama 2006 versiyonu henüz görünürde yok...Pestpatrol bende güzel ama update de sorun veriyor...Updatein son aşamasında error mesajını çakıyor...Ama ben bu aralar CA ürünleri kullanıyorum...Hararetle tavsiye ederim...Tabii ki Kaspersky de bu sınıfa girebilir..

Sevgi ve muhabbetle.