Win7 , Win8 , Win10 Sorun

Jenov
29-08-2016, 20:55   |  #1  
Jenov avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Selamlar ,

Windows 10 kullanıyordum yükledikten 2 ay sonra oldu ne olduysa durup dururken ses kasılmaları oldu pc donmaya başladı ilk başta anlamadım ne olduğunu.. Sonrasında bilgisayarcıya getirdim virüs var dedi bunun orjinali win8'miş dedi onu yükledi. Win8 de aynı sorunu yaşadım sonrasında pedere verdim bir tanıdığına getirdi harddisk kafa atmış dedi bende SSD aldım win7 yükledim. Ve sorunu daha yeni buldum fakat çözümünü bilmiyorum.. Bilgisayardaki sorun şu 7/24 bilgisayar açık kalsın bir sorun olmuyor oyun oynayayım bir şey olmuyor. Fakat skype , ts3 , raidcall gibi ses programlarıyla birlikte kullanınca bu olay meydana geliyor. Mesela ts3'te bir odaya girdim kimse yok bir şey olmuyor ama odada birileri var sürekli sohbet ediliyor bir süre sonra pc kasmaya başlıyor. Görev yöneticisinde "sistem gereksinimleri ya da sistem kesintileri" gibi bir işlem CPU 'yu yiyor ve bilgisayar kitlenme noktasına geliyor. (PC'ye reset attığımda düzeliyor tekrar ts3e girince aynı oluyor) İşte 3 aydır uğraştığım fakat bulamadığım şey bu.. 
Lütfen sende bu programları kullanma gibi trollemeyin çünkü önceden de kullanıyordum bir şey yoktu. Durup dururken oldu ya da benim bilmediğim bir şey var. .
Yardımcı olursanız sevinirim.. 

Edit: Konunun yeri burası mı bilmiyorum modlar ona göre  taşıyabilirsiniz :))