win7 dvd sorunu ?

Kerem49
13-08-2012, 12:38   |  #1  
Kerem49 avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 4
52 mesaj

merhaba arkadaşlar benim bi sorum olucak ben yeni bir laptom aldım hp pavılıon dv6 8 gb ram intel i7 2670QM 1tb sabit disk amd radeon hd7690M XT özellikleri neyse asıl olay şu ki bu laptobun yanında bir windows cd si verilmemesi sadece sabit diskte revovery diye hp nin ayırmış olduğu bir bölüm var tam olarak nedir bilmiyorum bu bölüm ama pc her bozulduğunda veya sıfırlamak istediğimde bilgisayarcıya gitmek istemiyorum ama cd olmadığı içinde format işlemini gerçekleştiremiyorum internette win7 nin iso dosyaları var ama nekadar güvenilir bilimiyorum o yüzden indirmedim ne yapabilirim sizce .?

Kapalı Hesap (203561)
13-08-2012, 12:41   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 136
4,310 mesaj
Alıntı: Kerem49  
merhaba arkadaşlar benim bi sorum olucak ben yeni bir laptom aldım hp pavılıon dv6 8 gb ram intel i7 2670QM 1tb sabit disk amd radeon hd7690M XT özellikleri neyse asıl olay şu ki bu laptobun yanında bir windows cd si verilmemesi sadece sabit diskte revovery diye hp nin ayırmış olduğu bir bölüm var tam olarak nedir bilmiyorum bu bölüm ama pc her bozulduğunda veya sıfırlamak istediğimde bilgisayarcıya gitmek istemiyorum ama cd olmadığı içinde format işlemini gerçekleştiremiyorum internette win7 nin iso dosyaları var ama nekadar güvenilir bilimiyorum o yüzden indirmedim ne yapabilirim sizce .?
Öncelikle bu durum illegal ve forumda yasak :) Gerçi denetim bu forumda pek yok.

Ama indirip deneyebilirsin. Yorumları iyi olan bildiğin bir siteden indir. Windows 7 loader ile de orijinalin çakması yaparsın.

Kerem49
13-08-2012, 12:48   |  #3  
Kerem49 avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 4
52 mesaj

çok saçma bir olay cd yi vermemeleri mücburen illegal yollara başvuruyoruz :) teşekkürler