Win8 görev yöneticisi problemi

Melih YILMAZ
24-02-2013, 14:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Merhabalar.

Benim sorunum windows update seçenekleri tümüyle kapalı olmasına rağmen bilgisayarı açtıktan sonra resimde görüldüğü gibi win.update ile ilgili işlemin başlıyor olması.ne kadar beklesem de bu işlem bir türlü sona ermiyor.bu yüzden bilgisayarım aşırı derece yavaşladığı için bu işlemi sona erdirmek zorunda kalıyorum.ancak bilgisayarı bir sonraki açışımda aynı şey tekrar oluyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?

Şimdiden teşekkürler.

Sistem Bilgilerim
ultimate_ms
24-02-2013, 14:56   |  #2  
ultimate_ms avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 21
357 mesaj

ismini unuttuğum bi pdf reader vardı ben onu yükleyince böyle problem yaptı. masaüstüne gelmem 2 dk sürüyodu o readerin yüzünden belki sende onu yüklemişssindir.

ultimate_ms bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kül Tigin
24-02-2013, 14:58   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 12
86 mesaj

Win 8 i hiç kullanmadım ama eski windows sistemlerine göre konuşacak olursam, bilgisayarı her açışınızda o programın başlamaması için çalıştıra msconfig yazıp başlangıç sekmesindeki listeden windows update yi bulup, başındaki onay işaretini kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatırsanız problem çözülür.

Bu işlemin win 8 deki yapılışı aşağıda yazıyor.
http://www.windows8li.com/2011/1 ... san-programlar.html

Kül Tigin bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Melih YILMAZ
24-02-2013, 15:01   |  #4  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Foxit reader kullanıyorum o olabilir mi acaba?