wındovs kapanırken hata veriyor

sevketkesen
04-05-2006, 11:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

merheba arkadaşlar bilgisayarı normal bir şekilde kapatıyorum wındovs kapatılıyor dedikten sonra dong diye bir uyarı sesi geliyor o arada kırmızı çarpı işaretli bir pencere açılıyor ama okuyamadan bilgisayar kapanıyor bir sorun daha daha önce masa üstüne attığım web sitelerinin kısa yollarını sorunsuz kullanabiliyorken şimdi direk açılmıyor açmak istediğiniz programı seçin diyor bu tür dosyaları açmak için herzaman seçili olanı kullan diyorum tekrar açmak istediğimde yine aynı pencereyi açıyor bu sorun bir haftadır var. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler saygılar

viking20
04-05-2006, 12:31   |  #2  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

başlat/yardım destek/bir yardım konusu seçin/sorun çözme/başlatma ve kapatma sorunları/sorun çöz/başlatma ve kapatma sorun gidericisi/ne tür bir sorununuz var
(buradan takip edin).

AjanHaKaN
04-05-2006, 14:57   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

Mesajı okuyabilirsen(fotoğraf çekip sonra buraya yazmak ya da yollamak gibi) daha iyi olur. Ayrıca event viewerdan da sorunları görebilirsin(olay görüntüleyici, administrator tools içinde var)

CU_GS7
04-05-2006, 17:43   |  #4  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
sevketkesen
wındovs kapatılıyor dedikten sonra dong diye bir uyarı sesi geliyor o arada kırmızı çarpı işaretli bir pencere açılıyor ama okuyamadan bilgisayar kapanı
Aynı sorun bende de oluyordu..
Ben fazla önemsememiştim çünkü kullanımımı etkilemiyordu..Bana bir zararı olmuyordu..

Çözüme yönelik hiçbir şey yapmadım ve zamanla geçti,kendiliğinden düzeldi..:))

Masaüstündeki websitesi kısayolları için cevabım:
1den fazla tarayıcı kuruluysa yapabilir küçük bir ihtimal ama..

sevketkesen
04-05-2006, 17:56   |  #5  
OP Taze Üye
4 mesaj

söylediklerini aynene yaptım kapanırken yaptığı hata devam ediyor ama masa stündeki web sitelerinin kısa yollarının açılma konusu düzeldi artık direk açılıyor ama tam ekran değilde biraz küçük bir ekranda açılıyor teşekkürler saygılar