Windows 10 Home'dan Windows 10 Pro'ya Yükseltme

Baran Dağ
17-09-2018, 17:12   |  #1  
Baran Dağ avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2 mesaj

Arkadaşlar iyi günler ben kullandığım sürümü proya geçirmek istiyorum ancak sizin de bildiğinizi gibi dolar üzerinden satıldığı için fiyatı epey pahalı.

Bunu ücretsiz ve stabil bir şekilde kullanabileceğim başka bir yol var mı?

Baran Dağ bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
orhantatar
17-09-2018, 20:34   |  #2  
orhantatar avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 58
902 mesaj

https://www.google.com/search?q= ... client=firefox-b-ab

Kapalı Hesap (298588)
18-09-2018, 16:01   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Yaz aylarında bilgisayar topladım haliyle toplama olduğu için windows satın almam gerekiyordu bende torrent indirdim kullandım fakat sürekli sorun çıkıyordu reset atıyordu mağaza açılmıyordu.Bende sizin gibi windows 10 pro araştırdım bilindik firmalarda ücreti yüksek daha sonra bir sitede buldum yorumları okudum gayet olumluydu 11 lira gibi bir ücret ödedim en fazla 11 liradan olurum dedim aldım 15 dakika içinde bana mail yolu ile key verdiler o key kullanarak windows 10 pro yükledim oldu şuan hiç bir problemim yok key otomatik olarak biosa gömüldü istediğim kadar format atıyorum key otomatik olarak aktifleşiyor güncellemelerde hiç sorun yok eğer mail adresi verirseniz satın almış olduğum siteyi ve satıcıyı mail ile gönderirim.

TheAlphaHurricane
19-09-2018, 18:27   |  #4  
TheAlphaHurricane avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11 mesaj

Korsan sorun çıkarır ama eğer bir süre idare ederim diyorsanız kullanın ama ben size orjinal öneririm.