Windows 7-26/Haziran/2009 Upgrade Tarihi

subasi
07-06-2009, 06:34   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
86 mesaj

Arkadaslar 26 Haziran 2009'da Lisansli Vista'nizi Windows 7'ye Yukseltme yapabilirsiniz,Yanliz 16 Gunluk bir kampanya.

Son Düzenleme: subasi ~ 07 Haziran 2009 10:28
subasi
07-06-2009, 07:04   |  #2  
OP Üye
86 mesaj

Ya benim anlamadigim,Nicin Microsoft kendi online Stor'dan vermiyor'da Bestbuy diye bir site uzerinden bu dagitimi yapiyor!!!!
Yoksa Bill Gates bu siteye ortakmi acabaa.!!!
Malum Abd'de bircok firmalar kriz'de.

Selçuk İslamoğlu
07-06-2009, 07:42   |  #3  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Bunu zaten Microsoft yapmıyor, BestBuy kendisi yapıyor. BestBuy çok büyük bir marketler zinciri...

subasi
07-06-2009, 08:47   |  #4  
OP Üye
86 mesaj

Bu demek oluyor'ki,Final versiyon hazir.Yanliz benim merak ettigim,Vista Ultimate'den,Windows 7 Ultimate'ye yukseltme hakkin'da herhangi bir haber yok.
Diger versiyonlar icin var,hatta fiyatlari dahi belli simdiden.
Yoksa Microsoft,Vista Ultimate kullanicilarini es'mi gececek.!!!
Yoksa Vista'da oldugu gibi,Windows 7 Ultimate belirtilen tarih'den sonrami cikacak acaba,cunku Vista'da oyle olmustu.Eger boyle ise iyi bekleriz onemli degil.
Bu konu'da bilgisi olan arkadas varmi acaba.

nonpasaran
07-06-2009, 09:44   |  #5  
nonpasaran avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,216 mesaj
subasi
Bu demek oluyor'ki,Final versiyon hazir.Yanliz benim merak ettigim,Vista Ultimate'den,Windows 7 Ultimate'ye yukseltme hakkin'da herhangi bir haber yok.
Diger versiyonlar icin var,hatta fiyatlari dahi belli simdiden.
Yoksa Microsoft,Vista Ultimate kullanicilarini es'mi gececek.!!!
Yoksa Vista'da oldugu gibi,Windows 7 Ultimate belirtilen tarih'den sonrami cikacak acaba,cunku Vista'da oyle olmustu.Eger boyle ise iyi bekleriz onemli degil.
Bu konu'da bilgisi olan arkadas varmi acaba.
bunun anlamı final versiyonunun hazır olduğu değil adamlar ön satış yapıyorlar dolayısıyla fiyatı daha ucuz orada professionel upgrade dediği sanırım ultimate i kapsıyor 99 dolar olan

subasi
07-06-2009, 10:03   |  #6  
OP Üye
86 mesaj

Hayir kardes Professionel bizim bildigimiz professionel,ultimate degil.
Win7'de ayni Vistadaki versiyonlara sahip.
Win 7 Basic,Homme Prenium,Professionel,Ultimate.
Ayrica final surumu degil derken,Rc'yi Rc'lemi yukseltme yapacagiz olurmu oyle.Veya onceden odeme yapacagiz,22 ekim'demi pc'ye kuracagiz,bunumu demek istedin arkadasim.
Vista Ultimate'den Win7 Ultimate'ye.
Benim tahminim Vista'da oldugu gibi olacak,cunku vista ilk ciktiginda,Basic,Home Prenium,Professionel versiyonlari cikmisdi,Ultimate daha sonra piyasaya sunuldu,hatirladigim kadari ile 3 ay sonra piyasaya suruldu,cunku fiyati cok yuksek'di.578 Euro'du.

Son Düzenleme: subasi ~ 07 Haziran 2009 10:39
nonpasaran
07-06-2009, 10:18   |  #7  
nonpasaran avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,216 mesaj
subasi
Hayir kardes Professionel bizim bildigimiz professionel,ultimate degil.
Win7'de ayni Vistadaki versiyonlara sahip.
Win 7 Basic,Homme Prenium,Professionel,Ultimate.
Ayrica final surumu degil derken,Rc'yi Rc'lemi yukseltme yapacagiz olurmu oyle.
ya hani beyaz eşya üreticileri kampanya yapıyor ya haziranda ödemeye başla ocak teslim diye buda öyle bişi sadece parasını ödüyorsun adam sana bir makpuz veriyor çıktığında gel al diyor yada şu tarihte çıkacak o tarihte gel ürününü al diyor sanırım buda böyle bir kampanya yani parayı ödediğinde hiçbişi almıyorsun

subasi
07-06-2009, 10:23   |  #8  
OP Üye
86 mesaj

Simdi oldu,dogru dediginiz,cunku 16 gunluk bir sinirlama var,aynen senin dedigin gibi.

kerimcem
07-06-2009, 13:17   |  #9  
Yıllanmış Üye
256 mesaj

şuda bi gerçek artık satış ekimden daha once bana gore bukdar süre onceden alınıp 4-5 ay bekletmenin mantığı yok satış diğer sitelerdede donduğu gibi ağustos 22 ekim zaten resmi yazılı bi açıklama değil elemanının on goruşu....

Son Düzenleme: kerimcem ~ 07 Haziran 2009 13:18
idol61
06-10-2009, 10:46   |  #10  
Taze Üye
3 mesaj

SELAMU ALEYKUM
WİNDOWS 7 RC SURUMU KULLANIYORUM FİNAL SURUME YUKSELTMEK ICIN bazı SITElerden YARARLANDIM AMA olayı yanlıs yada eksık anlatmıslar SIMDI IKI TANE WİNDOWS 7 ISLETIM SISTEMIM OLDU VE  WINDOWS 7 YINE RC SURUM RTM YADA FINAL OLMADI.
arkadaslar yukseltme işlemı nasıl yapılıyor. detaylı anlatacak olan varmı.