windows 7 ag yolu bulunamadı hatası

aliriza87
08-06-2010, 14:53   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
54 mesaj

arkadslar pc me windows 7 kurdum ama en son her şey bitti tam pc kuruldu diyor ama ag yolu bulunamadı hatası alıyorum pc acılmıyor lütfen yardım tam 5 defa denedim ama gene aynı sorunu alıyorum( win 7 ultimate kurdum)
pc m masa üstü ama normal ag kablosu yok usb adaptör kullanıyorum neden oldu anlayamadım yardımmmmmmmmmmm...:((((((((((((

aliriza87
08-06-2010, 15:18   |  #2  
OP Üye
54 mesaj

arkaslar buraya bi bakarmısız

burdaki resimlere göre benim kurdgmda tarih ve saatten sonraki asamalar olmuyor yani acılıyor sifremi giriyom ag yolu bulunamadı diyor öle kalıyor acılmıyor yani

aliriza87
08-06-2010, 21:46   |  #3  
OP Üye
54 mesaj

hadi ama biriniz yadım edin lütfen yaaa

shezofreni
08-06-2010, 22:50   |  #4  
Taze Üye
3 mesaj

kardeşim şuan da bende aynı sorunu yaşıyorum tıpkı senin anlattığın gibi bende bi çözüm bulamadım bu konuda bizlere yardımcı olabilecek biri varsa çok sevninirm..

aliriza87
08-06-2010, 23:07   |  #5  
OP Üye
54 mesaj
Alıntı: shezofreni  
kardeşim şuan da bende aynı sorunu yaşıyorum tıpkı senin anlattığın gibi bende bi çözüm bulamadım bu konuda bizlere yardımcı olabilecek biri varsa çok sevninirm..
bu yolunu bulursam haber ederim.....
ofyaof 4.5 defa formatladım gene aynı gene aynı yardımmmmmm

aliriza87
09-06-2010, 19:19   |  #6  
OP Üye
54 mesaj

yardım yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

shezofreni
09-06-2010, 20:59   |  #7  
Taze Üye
3 mesaj

kardeşim ben çözümü buldum.tekrar format attım 4.denemede başarılı oldum yapman gerekn windowsu nereye kurmak istiyosun diye sorduğu bölümde hiç bi işlem yapma doğrudan geç ben öle yaptım sonra ağ yolunu buldu ve  bilgisayarı açtı ama internet yoktu modemin driverin ni yükledim sorun halloldu bende... bende rahatladım umarım sende işe yarar msn adresim [email]guclu.efe@windowslive.com[/email] bilgin olsun.

aliriza87
10-06-2010, 00:58   |  #8  
OP Üye
54 mesaj
Alıntı: shezofreni  
kardeşim ben çözümü buldum.tekrar format attım 4.denemede başarılı oldum yapman gerekn windowsu nereye kurmak istiyosun diye sorduğu bölümde hiç bi işlem yapma doğrudan geç ben öle yaptım sonra ağ yolunu buldu ve  bilgisayarı açtı ama internet yoktu modemin driverin ni yükledim sorun halloldu bende... bende rahatladım umarım sende işe yarar msn adresim [email=guclu.efe@windowslive.com]guclu.efe@windowslive.com[/email] bilgin olsun.
dedigini yaptım ama olmadı gene aynı:( walla bıktım artık formatlamaktan hdd yi ömrü bitti

shezofreni
13-06-2010, 12:41   |  #9  
Taze Üye
3 mesaj

ben bilgisayardan pek anlamam formatı hayatımda ilk defa attım. dediğimden başka bişide yapmadım ... kusura bakma yardımcı olamadım sana.

mancukya
13-06-2010, 15:15   |  #10  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

makineye format sonrasi ethernet kartini tanimamis, usb adaptör kullanıyorum demissin muhtemelen wifi icindir onunda driversi tanimamis nasil nete baglanacak bunlari tanitmazsan ?
israrla yardim istiyorsun hala birde elindeki driverslar muhtemelende xp falan icindir kusura bakma markalarini yaz pc hakkinda gpuz speccy sandra vs vs ile sistem bilgilerini detayli yaz birisi yardimci olur.

Yardim istemeninde uslubu var
1 Adam gibi makinenin sistem özellliklerini yazicaksiniz
2 Ek parca varsa tam modelini yazicaksiniz
3 Bir sey bilmiyorsaniz formata kalkmiyacaksiniz
4 burasi forum chat degil cevap yokmu diye zirt pirt yazmiyacaksiniz
5 Bu islere kalkismadan önce driverslarini bi hafiza karti yada dvd falan yüklemeyi önceden akil edeceksiniz.

Son Düzenleme: mancukya ~ 13 Haziran 2010 15:17
aliriza87
05-08-2010, 13:57   |  #11  
OP Üye
54 mesaj
Alıntı: mancukya  
makineye format sonrasi ethernet kartini tanimamis, usb adaptör kullanıyorum demissin muhtemelen wifi icindir onunda driversi tanimamis nasil nete baglanacak bunlari tanitmazsan ?
israrla yardim istiyorsun hala birde elindeki driverslar muhtemelende xp falan icindir kusura bakma markalarini yaz pc hakkinda gpuz speccy sandra vs vs ile sistem bilgilerini detayli yaz birisi yardimci olur.

Yardim istemeninde uslubu var
1 Adam gibi makinenin sistem özellliklerini yazicaksiniz
2 Ek parca varsa tam modelini yazicaksiniz
3 Bir sey bilmiyorsaniz formata kalkmiyacaksiniz
4 burasi forum chat degil cevap yokmu diye zirt pirt yazmiyacaksiniz
5 Bu islere kalkismadan önce driverslarini bi hafiza karti yada dvd falan yüklemeyi önceden akil edeceksiniz.

gigabyt s seri anakart
intel cift cekirdek 2.0 işlemci
ati x1600 512mb ekran kartı
segate usb adaptör
baska ne yazayım bekliyom yardımını

HALİL COŞGUN
27-08-2015, 11:38   |  #12  
Taze Üye
1 mesaj

Arkadaşlar Merhabalar;

BU Sorunu Ben Defalarca yaşadım her seferinde de Çözdüm. Herhangi Bir Domain ya da Server Ip sine Ping Atıp FTP ya da RDP yapıyor bağlanamıyorsanız Kesinlikle Kurmuş olduğunuz Virüs Programından Kaynaklı oluyor. Ya Firewall çok katı yada FTP yi virüs Programı Kapatıyor.

• Bunun Çözümü için Virüs Programını kaldırıp Domain e alacaksınız veya Server a bağlanıp Virüs Programını tekrar kuracaksınız.
  • Eğer Yönetim konsolu bulunan Virüs Programı varsa CAP yazılacak
  • Bireysel bir yazılımsa herşey devredışı bırakılacak.

Umarım sorunları bu şekilde aşarsınız.