Windows 7 Beta: Bugün son şansınız...

CHIP Online
24-01-2009, 18:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Windows 7'nin beta sürümünü indirmek isteyenler için uyarı: Elinizi çabuk tutun!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Wind ... sansiniz_10641.html

Resimlerle: Adım adım: Windows 7'yi kurun ve deneyin

Windows Vista'nın halefini denemek isteyenler acele etmeli. Microsoft, Windows 7'nin beta sürümünü son olarak bugün için sunuyor.

Beta 1 sürümü son derece stabil çalışıyor ve Windows Vista halefinin nihai sürümünün nasıl gözükebileceğine dair iyi bir izlenim bırakıyor. İndirme işlemini gerçekleştirdikten sonra DVD imajını ImgBurn gibi bir araçla DVD'ye yazmalısınız. Sonrasında ise Windows 7 kurulumuna başlayabilirsiniz.

Windows 7 Beta sürümü İngilizce, Almanca ve Arapçanın yanında Hintçe dilinde de indirilmeye sunuluyor. Ayrıca 32 ve 64-bit sistemler için ayrı sürümler de mevcut.

Altın kural: İster yükseltme ister taze kurulum olsun verilerinizi harici bir diske yedeklemeyi unutmayın! Beta sürüm olduğu için Microsoft olası veri kayıplarından dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmiyor.

Download: Windows 7 Beta  

Tüm konu: Windows 7 Beta: Bugün son şansınız...

İzleyin: Aero Shake

Resimlerle: Adım adım: Windows 7'yi kurun ve deneyin

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Windows 7 Betayı denediniz mi?

Banned
24-01-2009, 18:23   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
347 mesaj

başımda kota belası olmasa neyi henüz denemediniz diye bile sorabilirsiniz ama şimdi mümkün değil...

DaRWeLL
24-01-2009, 23:03   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,851 mesaj

Tartışıyoruz: Windows 7 Betayı denediniz mi?

Denemedim ama ikinci bir işletim sistemi olarak denemeyi düşünürüm..ama bizim 1024 internetlede biraz zor iner :(