Windows 7 Boot Hatası!!

eeyyeeyy
23-05-2010, 00:42   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

Merhaba bende windows 7 ultimate dvd var.İçerisinde bir dosya varmış silinince yükleme yaparken sürümleri seçilebiliyormuş ve bende sildim bir cfg dosyası (yazı) ilk önce bilgisayara dvdyi kopyaladaım ardından sildim ve klasörün içine yen klasör oluşturup crack attım bunu ttekrar dvdye çektim yeni bir dvdye ve bilgisayarı yeniden başlattım ama açılışta biosta almadı neden olabilir?? dosyası sildiğimdenmi yoksa cracktan mı

mons
23-05-2010, 00:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
416 mesaj

Bilip bilmeden silince oluyormuş gibi şeylere inanma lütfen ve crack paylaşımı yasak olan bir sitede bulunuyorsun paylaşmasanda illegal içeriğe buradan cevap alamazsın. Dvd den birşey silmiyorsun dvd yi bilgisayara kopyaladıktan sonra yardımcı bir programla içine boot dosyasını yerleştiriyorsun.  ultra.iso diye bir program forumda win7 altında boot dosyasıyla birlikte programda paylaşılmıştı araştırırsan bulursun.

Banned
23-05-2010, 01:02   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Dvd nin içerisinde gizli olarak ayarlanımış boot dosyaları mevcuttur. Bu sebeble kendiniz direk dosyaları kopyalayıp yazdırırsanız bu dosyaları atlamış olursunuz.