Windows 7 Bozuldu :

XxXProGamerXxX
18-12-2016, 20:01   |  #1  
XxXProGamerXxX avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

1 Ay önce bilgisayarımı format attırmak için bir yere göndermiştim ve 1 aydır bilgisayarı gayet güzel kullanıyordum.

Fakat dün farkettim bilgisayar aniden bi kasıldı ve sağ allta "Bu windows kopyası orjinal değil Yapı 7601" falan yazdı.

Sonra pcyi resetledim o yazı gitmişti. İşte bugüm yine aynı sorun başıma geldi. Bilgisayarda ürün kimliği de yok şu an ama 3 gün önce vardı. Sizce ne olmuş olabilir? Başına gelmiş ve çözebilecek olan varmı? TEŞEKKÜRLER

padisah
18-12-2016, 21:13   |  #2  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj
Alıntı: XxXProGamerXxX  
1 Ay önce bilgisayarımı format attırmak için bir yere göndermiştim ve 1 aydır bilgisayarı gayet güzel kullanıyordum.

Fakat dün farkettim bilgisayar aniden bi kasıldı ve sağ allta "Bu windows kopyası orjinal değil Yapı 7601" falan yazdı.

Sonra pcyi resetledim o yazı gitmişti. İşte bugüm yine aynı sorun başıma geldi. Bilgisayarda ürün kimliği de yok şu an ama 3 gün önce vardı. Sizce ne olmuş olabilir? Başına gelmiş ve çözebilecek olan varmı? TEŞEKKÜ

Bilgisayarı gönderdiğiniz yer bilgisayarınıza korsan Windows 7 kurmuş.
Bilgisayarınızın kasasının üzerinde hangi sürümün lisansına sahip olduğunuzu ve sahip olduğunuz lisansı gösteren bir etiket vardır.
Etiketteki lisansı kullanarak (eğer etiketteki Windows 7 sürümü kurulmuşsa) Windows'u etkinleştirebilirsiniz. Etiketteki sürüm yerine başka bir sürüm kurulmuş ise etikette yazan Windows 7 sürümünü kurmanız ve etiketteki lisans ile etkinleştirmeniz gerekiyor.

Temsili lisans etiketleri:

Görüntü kaynağı: http://mitekcomputers.com/images/coa-stickers.gif

Son Düzenleme: padisah ~ 18 Aralık 2016 21:15
padisah bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
XxXProGamerXxX
18-12-2016, 23:34   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

" alt="" id="__mcenew" />

XxXProGamerXxX
18-12-2016, 23:35   |  #4  
OP Taze Üye
4 mesaj

ŞİMDİDE BURDA KEY YOK :/

FreeLee
18-01-2017, 18:51   |  #5  
Yeni Üye
47 mesaj

İşletim sistemini orjinalleştirmen gerekiyor. Eger arama motorlarinda ararsan bulabilirsin

Marmaris Elektra Destek

zazaca
18-01-2017, 23:30   |  #6  
zazaca avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
563 mesaj

konuyu hortlatmayın ve burası cark yasak  burası yeri değil kardeşim. aylar önce açılmış konulara neden cvp yazıyorsunuz tarihe hiçmi bakmıyosunuz