Windows 7-Chıp Dergisi Özel Eki Olması Lazım

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
tevfikbahadır
07-12-2009, 17:57   |  #1  
tevfikbahadır avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
146 mesaj

Artık neredeyse tüm sistemler Windows7'ye taşındı ve Microsoft'un XP desteğide ortaya kalkıyor.Wista ise uyumluluk sorunları ve bir sürü problemle karşıkarşıya.Artık herkesin Windows 7ye geçmesini desteklemek için özel bir sayı çıkarılabilir.Yorumlarınızı bekliyorumMutlu

Son Düzenleme: tevfikbahadır ~ 07 Aralık 2009 18:58
hsngrms
07-12-2009, 18:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
401 mesaj

Kullanıcılar parası oldukça elbet geçer önemli olan yazılımcı ve donanımcıları 7'ye transfer etmek. Hala çoğu programın Win7 desteği yok yada kurabilirsiniz ama birşey olursa sorumluluk kabul etmeyiz diyorlar...

tevfikbahadır
07-12-2009, 18:24   |  #3  
tevfikbahadır avatarı
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj

Bildiğim kadarıyla Windows7'de geri uyumluluk ayarları var.Bunların bazı videolarını izledim basit olduğunu gördüm.Ama sizin şu sözünüz yanlış:

Hala çoğu programın Win7 desteği yok yada kurabilirsiniz ama birşey olursa sorumluluk kabul etmeyiz diyorlar...

Bildiğim kadarıyla çoğu popüler yazlımcılar Windows7'ye uyumlu programlar yapmaya başladı.Gerek sistemi yormamasıyla gerekse kullanışlı olduğu için yazılımcı ve donanımcı şirketler mecburende olsa programlarını Windows7'yle uyumlaştırdılar.

Kullanıcılar parası oldukça elbet geçer

Bu sözünüze bende katılıyorum ama bunca özellik karşısında bu paranın normal olduğu kanısındayım:)

hsngrms
08-12-2009, 02:35   |  #4  
Yıllanmış Üye
401 mesaj
Alıntı: tevfikbahadır  
Bildiğim kadarıyla Windows7'de geri uyumluluk ayarları var.Bunların bazı videolarını izledim basit olduğunu gördüm.Ama sizin şu sözünüz yanlış:

Hala çoğu programın Win7 desteği yok yada kurabilirsiniz ama birşey olursa sorumluluk kabul etmeyiz diyorlar...

Bildiğim kadarıyla çoğu popüler yazlımcılar Windows7'ye uyumlu programlar yapmaya başladı.Gerek sistemi yormamasıyla gerekse kullanışlı olduğu için yazılımcı ve donanımcı şirketler mecburende olsa programlarını Windows7'yle uyumlaştırdılar.

Kullanıcılar parası oldukça elbet geçer

Bu sözünüze bende katılıyorum ama bunca özellik karşısında bu paranın normal olduğu kanısındayım:)

haklısın çoğu demem yanlış olmuş biraz fazla abartmışım :D destekleyen çoğunlukta ama çalışmayanlarda bir elin parmağı kadar az değil yani..
tabi xp mode kurup açarsın o zaman açmadığı hiçbirşey kalmaz o ayrı ona birşey diyemem (:

OSMAN BAĞÇEVAN
08-12-2009, 06:11   |  #5  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

sorun sorun sorun....ben görmüyorum o sorunları , siz görüyorsunuz..
Bana sölermisiniz , rica etsem..
Hangi programlarda uyumsuzluk yada başka bir sorun var ?

tevfikbahadır
08-12-2009, 21:22   |  #6  
tevfikbahadır avatarı
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj

Benim o sorun dediklerim Windows7'nin geri uyumluluk özelliği olmadan çalışamayanlar.Başkası çıkıpta şimdi hem geri uyumluluk özelliği var hemde çalışmıyor sen ne zamanın programını kullanıyorsun 98'inmi diye sorarım:)