Windows 7 de çalışan Keylogger (Ustaları görelim)

ender38
31-03-2013, 23:17   |  #1  
ender38 avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
45 mesaj

Öncelikle selamın aleyküm , Kız arkadaşımın pc sine kurup kimlerle yazıştıgını Kimin sayfalarına baktıgını benden gizli face hesabı açıp açmadıgını , veya klavyeyle ne yazdıgını felan görebilecegim bir program arıyorum. :) İnternette keylogger diye geçiyor ama indirdiğim kurdugum programlar ya 7 gün deneme sürümü çıkıyr yada Kullanımı çok zor oluyor yapamıyorum :) 

Not: Sevgilimin pc sine erişimim var :) team wiewerden giriyorum genelde :) Kullanımıyla beraber açıklayacak arkadaşa Çok minnettar kalırım İşin ustaları çıksın bakalım ortaya :)

mhmt06
31-03-2013, 23:33   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

aradığın her sorunun çözümü var. 
ancak sana iyilik yapmış değil, o zavallı kıza kötülük yapmış olurum. o kız bence dünyasını seninle paylaşmakla hata etmiş.  sense sanal dünyasınada hayallerinede gizli saklı tüm değerlerine sinsice ortak olmanın peşindesin.  umarım diğer bilenlerde benim gibi düşünür.

mhmt06 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
murat5038
31-03-2013, 23:33   |  #3  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Ustalar çıkamaz malesef burası illegal bir forum değildir Ve istediğinizde yasal değildir.Yakında takibe alınırsanız şaşmayın.Forum kurallarını okumadan da gelmeyin.

LvvNt
01-04-2013, 07:21   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 22
387 mesaj
Alıntı: ender38  
Öncelikle selamın aleyküm , Kız arkadaşımın pc sine kurup kimlerle yazıştıgını Kimin sayfalarına baktıgını benden gizli face hesabı açıp açmadıgını , veya klavyeyle ne yazdıgını felan görebilecegim bir program arıyorum. :) İnternette keylogger diye geçiyor ama indirdiğim kurdugum programlar ya 7 gün deneme sürümü çıkıyr yada Kullanımı çok zor oluyor yapamıyorum :) 

Not: Sevgilimin pc sine erişimim var :) team wiewerden giriyorum genelde :) Kullanımıyla beraber açıklayacak arkadaşa Çok minnettar kalırım İşin ustaları çıksın bakalım ortaya :)

Keylogger vermek Chip forumuna göre bir şey değil. Eğer bilgisayarında bir sorun varsa buraya gel yoksa gelme. İstediğin zaten yasal dışı bir olay. Sevgilin olayı farkederse (mümkün) onuda bulamazsın. O yüzden sen hayatına devam et :)

çhip10line
01-04-2013, 08:54   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

buradan böyle bir paylaşım yapamayız.. mail adresini ver tam istediğin gibi bir program var elimde sana yollarım. aynı durumu başka bir arkadaşta yaşamıştı benim yolladığım program bayağı işine yaradı...

ender38
01-04-2013, 09:05   |  #6  
ender38 avatarı
OP Yeni Üye
45 mesaj
Alıntı: mhmt06  
aradığın her sorunun çözümü var. 
ancak sana iyilik yapmış değil, o zavallı kıza kötülük yapmış olurum. o kız bence dünyasını seninle paylaşmakla hata etmiş.  sense sanal dünyasınada hayallerinede gizli saklı tüm değerlerine sinsice ortak olmanın peşindesin.  umarım diğer bilenlerde benim gibi düşünür.

Ağzından Çıkanı Kulagın duyuyormu acaba senin ? ....

Alıntı: çhip10line  
buradan böyle bir paylaşım yapamayız.. mail adresini ver tam istediğin gibi bir program var elimde sana yollarım. aynı durumu başka bir arkadaşta yaşamıştı benim yolladığım program bayağı işine yaradı...

Teşekkür ederim özelden msj atacagım size. İllegal bir durum yok . Bir insan karşındaki insanın arkasından iş yapıp yapmadıgını bilmek ister sonuç olarak. ben karşımdakine sıkıntı vermek amacıyla bu işi yapıyor da değilim hani Diğer arkadaşlar Ellerinden gelse Vatan haini ilan ediceklerdi Bir program istedik diye. 

Ayrıca keylogger illegal bir program oldugunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. 70 dolara orjınali satılan program nasıl illegal olucak... İllegalsa nasıl orjınal satılıyor ... Herneyse NE yazdıgını bilmeyen arkadaşlar söylediğini duymayanlar birdaha yazmasın bu konuya lütfen...

ender38
01-04-2013, 10:47   |  #7  
ender38 avatarı
OP Yeni Üye
45 mesaj

cleverman 

1- O insanla ne işim var seni değil beni ilgilendirir.

2- Benım kendime güvenım var Senınde var ise eğerki. Telefon numaranı yolla özelden.

3- ( İşte Müslüman lar'ın karılarını kızlarını kapatmalarının altındaki asıl neden de budur. ) demişsin sen Kafir olabilirsin bizi ilgilendırmıyor.
4-Evet Türkiye tersine bir ülkedir. Tahrik dolu yazılarını Şikayet etsem Cumhuriyet halk savcılıgıyla 2 3 yıl uğraşırsın.

5-( 
Ah aaah; şimdi İsviçre'de kayak merkezlerinde sarışın mavi gözlü bir avrupalı dilberle olmak vardı. Senin Derin Devlet'in içindeki müslüman Paşababaların yüzünden hevsimiz kursağımızda kaldı.) Demişsin Benim paşababalarım doğrudur. Öyleydi doğru tespit .

Bizde bu yazıdan anladıkki senın yaşın ve karakterin deniz seviyesi altında.

badwizard
01-04-2013, 13:42   |  #8  
badwizard avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj

Yanlış sulardasın kardeş, ilk yorumu yazan arkadaş durumu özetlemiş ama sen çok yanlış değerlendirmişsin. kimsenin senin özel hayatına karışmak gibi bir niyeti yok ama sen burada başka birinin bilgilerine ondan izinsiz erişmek için yardım istersen işler değişir. bu tip talepler çok yakın arkadaşlarımdan bile geldi ama ben asla böyle bir şeye yardım etmedim, bunu yapmak için onlarca yöntemi uygulamış/test etmiş olmama rağmen kendim için bile hiç bir zaman kullanmadım. eğer birinden öğrenmek istediğin birşey varsa bunu kendisine sormalısın, insanlara karşı güven problemin varsa bunu bu yolla çözemezsin. lütfen bunu yanlış anlama senin yardıma ihtiyaç duyduğun konu teknik değil tamamen psikolojik ama o konudada maalesef ben yardımcı olamıyorum. belki işin uzmanı olan arkadaşlar varsa onlar sana daha geniş bilgi verebilir.

denizmaran
03-04-2013, 10:16   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
155 mesaj

Bizi özel hayatın değil, ne istediğin ilgilendirir. Bu yüzden bu forumda aradığını bulamassın.İyi

denizmaran bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]