Windows 7 derecelendirme

ANADOLU
28-06-2009, 13:47   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
249 mesaj

Merhabalar;

Sorunun oldukça küçük bir sorun ama kafamı kursaacaladı,

Bugün sistmeimden vistayı sildim, 7 sürümünü yükledim dercelendirme puanlarıma baktım herşey yolunda idi...

Bilgisayarı driverleri yükledim windows otomatik tanıma rağmen güncelerini yükledim sistemi yeniden başlatdım.

Daha sonra dercelendirme puanlarımı tekrar çalıştırmam gerektiğini biliyordum ama bunu yaptığımda puanlar artık görünmüyor

ALT PUAN - TABAN PUAN KISMI bomboş......

tekrar çalıştır diyorum tekrar çalışıyor ama yine bomboş kalıyor.... yani puan göremiyorum....

ne yapabilirim DEĞERLENDİRME KOPYASI 7260 kullanıyorum etkinleştirilmiş vaziyetde....

norn
28-06-2009, 15:43   |  #2  
norn avatarı
Yıllanmış Üye
179 mesaj

derecenlendirme sırasında yapılamadı gibi hata falan olmuyor dimi. olmazsa bide eski driver'ları tekrar yükleyip bi deneyin.

ANADOLU
28-06-2009, 18:50   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
249 mesaj

Sorun kendi kendine düzeldi. Bende Anlamadım birşey.

Diğer probramları yüklekce pcyi kapatıp açtım sornadan baktığımda düzelmişti.

sinan354
28-06-2009, 19:13   |  #4  
Yıllanmış Üye
533 mesaj

bende de oluyor derecelendirmede bi sıkıntı var.ayrıca flash belleği ready boost olarak kullanırken puanlar kayboluyor.ne de olsa rc sürümü olur böle ufak tefek hatalar.

black_flood
28-06-2009, 19:18   |  #5  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

aslında sürücüleri manul yüklemen büyük bir hata zaten en güncel hatta gerekirse günlük takip yaparak sürücüleri gerekirse kuruyor ve kendi kurduğu sürücüler ile hiç sorunsuz stabil çalışıyor.ben hiçbir sürücüyü yüklemedim kendisi güncellemeler ile ne kurduysa  o şekilde çalışıyor oyunlardada sorun yok.

O_uzHaN
05-08-2009, 01:50   |  #6  
O_uzHaN avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,061 mesaj

bendede windows 7 rc var şuan en son puan 6.0 mı oluyor.vistadayken daha düşük gözüküyodu puanlarım

cXc-Tr
19-10-2010, 20:18   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

benimde bir sorunum vardı arkadaşlar. dün windows 7 yükledim. yüklerken pc'de nvidia ekran kartı vardı. kart çıkarıp yerine ati radeon hd4850 kart taktım. driverini windows kendi yükledi. daha sonra derecelendirme yapmak istediğimde sistemin donanımları kontrolü sırasında sona doğru ekranım donuyor ve hiçbir şey çalışmıyor. reset atmak zorunda kalıyorum. her tekrarında da aynı sorunla karşılaşıyorum. sorun yeni taktığım ekran kartından mı olabilir. (not:ekran kartım oyunlarda hata vermiyor) yardımcı olursanız sevinirim.