Windows 7 güncelleştirme sorunu (çözüldü)

grkmkprl
28-07-2013, 11:21   |  #1  
grkmkprl avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

Merhaba Arkadaşlar.Büyük Bir Sorun İle Karşınızdayım.Sorunum Windows 7 Güncelleştirmesi Açık Kalmış Bu Yüzdende Büyük Bir Soruna Yol Açmış.Yani Güncelleştirmeyi Karşıda Yüklemiş Ben Bir Program Yüklemiştim O Program Restart İstedi,Restart Attım Bilgisayar Açılırken Hoşgeldiniz Çıkmadan Önce Windows Yapılandırması Yükleniyor Diyor Yükleme %30'da Kalıyor Ve Bilgisayar Kapatılıp Tekrar Açılıyor.Açıldıktan Sonra Yapılandırma Yine Çıkıyor Yine %30'da Kalıyor.Bunu Hep Tekrarlıyor,Bende Güvenli Modda Açmaya Karar Verdim Güvenli Moddada Çoğu Şey Engelli Olduğu İçin Windows Updateyi Açıp Güncelleştirmeyi Kapatamadım,Bu Güncelleştirmeyi Kapatabilmem İçin Yardımınıza İhtiyacım Var.Her Türlü Görüşünüzü Yazabilirsiniz

NOT:Restart Atmadan Önce DeepFreezeyi Kurmuştum Sorun Ondan Olabilirmi?

Son Düzenleme: grkmkprl ~ 28 Temmuz 2013 12:31
grkmkprl
28-07-2013, 12:31   |  #2  
grkmkprl avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

SOrun Çözülmüştür,DeepFreezeden Kaynaklanan Bir Sorunmuş,Sanırım DeepFreeze C Diskini koruyor Yapılandırmada Bü Yüzden Yüklenemiyor Ve Her Defasında Tekrar Yüklemeye Çalışıyordu Fakat Başarılı Olamıyordu,Bu Cevabı Başka Bir Arkadaşımızın Başına Gelirse Ve Okuyup Yararlanırsa Diye Yazdım,Konumu Okuyan HErkese Teşekkürler