Windows 7 loader hatası (unknow boot device)

Hacialioğlu
06-02-2014, 14:37   |  #1  
Hacialioğlu avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
294 mesaj

Öncelikle Selamun Aleyküm;
Yeni bir bilgisayar topladım geçen gün windows 7  ultimate işletim sistemi kurdum bunun ürün anahtarı için windows 7 loaderi yükledim fakat unknow boot device hatası alıyorum install işlemini gerçekleştiremiyorum  bilen arkadaşlarım yardımcı olurlarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler ..

çhip10line
06-02-2014, 14:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

hacı korsan ürün kullanmak dinen caiz mi ?? caiz ise çözümünü yazayım...

Hacialioğlu
06-02-2014, 14:41   |  #3  
Hacialioğlu avatarı
OP Yıllanmış Üye
294 mesaj

hangi birimiz lisanslı kullanıyoruz hocam hem bu kendi bilgisayarım değil ben işyeri işlettiğim için lisanslı mevcut bu akrabamın bilgisayarı yardımcı olursanız sevinirim ..

Kapalı Hesap (153334)
06-02-2014, 15:04   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj
Alıntı: Hacialioğlu  
hangi birimiz lisanslı kullanıyoruz hocam hem bu kendi bilgisayarım değil ben işyeri işlettiğim için lisanslı mevcut bu akrabamın bilgisayarı yardımcı olursanız sevinirim ..

Ben lisanlı kullanıyorum hacı.Üstelik haram oldugunuda biliyorum bu yetmezmi.Kul hakkina giriyor git 200tl ver orjinal windows al.Elin yahudisi öteki dünyada hakkını isterse vermezsin.Ama müslüman olsa Allah müslümanın derecesini arttırarak helalleştirir.Nasıl hacısın.Ayrıca Alahın selamı üzerine olsun.(a.s)

O çocuga loader yükleme hacı sen yüklersen mesülüyet sanada biner.Bırak kendi yükletsin ordan burdan.Fakirse bedava olan linux kursun pardus, ubuntu, linux mint.

Hacı şimdi işin şu boyutuda var bu adamlar yahudi bizim düşmanımız bizim paramızla zengin olup bizi öldürüyor silahlanıyorlar şeytan işi ilümünatilerle bizi tehtit ediyorlar aslında bir yönden bakarsak bu şerefsizlerin bizim üzerimizde bir hakkı yok.Ama Allah korusun ya varsa.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (173441) ~ 06 Şubat 2014 15:09
Kapalı Hesap (153334)
06-02-2014, 15:10   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Al sana craksiz bedava işletim sistemi.loader yüklicegine bunu yükle.
http://www.ubuntu.com/download/desktop

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (173441) ~ 06 Şubat 2014 15:11
Hacialioğlu
06-02-2014, 15:17   |  #6  
Hacialioğlu avatarı
OP Yıllanmış Üye
294 mesaj

Öncelikle bu tür konulardan bahsedipde verdiğim selamı almaman çok garibime gitti açıkçası 

İş gereği windows 7 gerektiriyor şimdi sen işin haram helal kısmına bakarsan her türlü zarardasın telefonunda kullandığın uygulamalar olsun bilgisayarda office programları olsun photoshopun olsun neron olsun  saymaya kalksan en az 10 15 programın lisansız çıkar bunların hepsini satın aldığını düşüne bilirmisin ? sana bir bilgisayar parasına maal olur işin o boyutuna hiç bakmamak lazım gerektiği lisanslı gerektiği lisansız kullanıyorum ama işin gerçeği bu sorunu çözmemde yardımcı olabilecekseniz çok sevinirim  yarın il dışına iletmem gerekiyor pcyi tüm progrmaları kuruldu sadece bunu çözemiyorum teşekkürler ..

tknsyen
07-02-2014, 01:28   |  #7  
tknsyen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 44
443 mesaj
Alıntı: Hacialioğlu  
Öncelikle bu tür konulardan bahsedipde verdiğim selamı almaman çok garibime gitti açıkçası 

İş gereği windows 7 gerektiriyor şimdi sen işin haram helal kısmına bakarsan her türlü zarardasın telefonunda kullandığın uygulamalar olsun bilgisayarda office programları olsun photoshopun olsun neron olsun  saymaya kalksan en az 10 15 programın lisansız çıkar bunların hepsini satın aldığını düşüne bilirmisin ? sana bir bilgisayar parasına maal olur işin o boyutuna hiç bakmamak lazım gerektiği lisanslı gerektiği lisansız kullanıyorum ama işin gerçeği bu sorunu çözmemde yardımcı olabilecekseniz çok sevinirim  yarın il dışına iletmem gerekiyor pcyi tüm progrmaları kuruldu sadece bunu çözemiyorum teşekkürler ..

bu forumda yasal olmayan konularda yardım edilmez. loader crack removewat tarzı programlar için yardım istemek de orijinal kullananlar için saygısızlık olur.

Son Düzenleme: tknsyen ~ 07 Şubat 2014 01:29
tknsyen bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]