windows 7 sistem kayit dosyası eksik 0xc00000e9 So

Mertfrk
28-12-2019, 00:45   |  #1  
Mertfrk avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Forumda yeniyim lütfen yardım edebilir misin acaba konu açmayıda tam bilmiyorum o yüzde yanlışım olursa simdiden özür dilerim sorunumu anlatiyim hemen bilgisayara harddisk 2 tane takılıyormu diye merak ettim calisirken sata girişinde hard disk takılıydı yeni siyah kablo takilan harddiskten.bende eski girişi olan hard disk taktim bir tanede bilgisayar calisirken acikken birden bilgisayar kapandi acildi simdi.bilgisayar açılıyor ama windows başlatılmadı diyor enter a başlıyorum sonra windows logosu geliyor donuyor birkac saniye sonra sistem kayit defteri dosyası eksik veya bozulmuş oldugundan windows yüklememedi diyor ve 0xc00000e9 yaziyor üstünde de.\windows\system32\config\system yaziyor enter a basma ve esc çıkış tuşu var bios da bir garip format atmayida bilmiyorum elimde format cd si var şuan bilgisayarının özellikleridir foxconn anakart 1.7gb ekran kartı hd Radeon 6gb ram Intel core 2 duo 2.93ghz 64bit yüklü lütfen anlayan veya format atmama yardim olabilecek birisi yardım edebilirmi lütfen?

Sistem Bilgilerim
excel_mustafa
29-12-2019, 21:36   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,445 mesaj

çalışırken parça sök tak yapılmaz. anakarta yada parçaya zarar verir. ama küçük bir ihtimal windows çökmüş de olabilir. internetten format cds si hazırlama ve format atmayı öğrenebilirsin.