Windows 7 SP-1 , Public BETA Geliyor !!!

Turkish Developer
08-06-2010, 01:24   |  #1  
Turkish Developer avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
671 mesaj

Dünya yazılım devi Microsoft, Windows 7 / SP-1 çıkış tarihine ilişkin açıklamasını ; 7 - 10 haziran tarihleri arasında New Orleans 'ta gerçekleştirilen '' Tech-Ed 2010 '' konferansında yaptı.

Microsoft un üst düzey yöneticilerinden (başkanlarından) olan Bob Muglia , Microsoft'un son işletim sistemi Windows 7 nin doğuşu ve ileriye yönelik hedefleri,yanı sıra ;  Windows Server 2008 R2 / Bulut işletim sistemi hakkında bir takım açıklamalarda bulunurken , Windows 7 'nin ilk servis paketi, Windows 7 SP 1  çok kapsamlı bir paket'ten oluşmasada, işletim sistemlerinin tarihsel bir sembolik göstergesi olduğu, ve bu planın bir yol haritasına göre - Public - Beta '' Temmuz sonu Ağustos '' başında çıkacağını duyurdu.

Windows 7 Servis Paketi 1 hakkında daha detaylı bilgilerin , çok yakında Windows Team Bloglarından duyurulacağı ifade edildi.

Tech-Ed 2010 konferansı hakkında detaylar için   BURADA bulunan (ingilizce) linki , Tech-Ed 2010 Konferansı, açılış konuşmasını izlemek için BURAYI ziyaret edebilirsiniz.

CHIP Online

Karub
08-06-2010, 11:15   |  #2  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,652 mesaj

Windows 7'ye SP yerekir mi bilemiyorum. Bir eksiği veya bir eklenti isteği var ki SP çıkartıyorlar. Nedense biz bu SPler ile gelen yenilikleri fark edemiyoruz. Birazda görselliği değiştirseler fena olmaz aslında :)

Kal-El
08-06-2010, 20:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
816 mesaj

Windows'un şu "Service Pack" olayından hiç hazzetmiyorum.

mcafee23 ayrılmıştır
08-06-2010, 22:36   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

sazan gibi yüklemeyin hemen sonra windowsum korsanmış diye gezersiniz forumlarda.İlk önce bir ilacı bulunsun,bekleyin.

ErKaN-23
08-06-2010, 23:38   |  #5  
ErKaN-23 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
931 mesaj

eskiden servis packler de gözle görülür farklılıklar oluyordu, yani köklü değişiklikler xp sp2 çıktığı zamanı hatırlıyorum sanki yeni bir iletim sistemi çıkmış gibiydi, şimdi ise bir kaç aylık güncellemeyi bir araya getirip adına servis pack diyor microsoft, zaten sistemin orjinal ve güncelse farkeden bir şey olmuyor amaç daha oturmuş bir sistem havası verip daha çok satmak herhalde gerçi win7 yi kullanan kullanıyor kullanmayan zaten 10 senelik sistemin güncellemelerini kapatarak kullanıyor, sp50 sini de çıkarsan boş