Windows 7 SP1 ne zaman geliyor?

CHIP Online
08-06-2010, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Microsoft nihayet ağzındaki baklayı çıkarttı: Win 7 Servis Paketi ile ilgili resmi açıklama burada.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/wind ... -geliyor_20524.html

Resimlerle: En kolayından en zoruna 20 Windows 7 ipucu!

Yazılım devi Microsoft, Windows 7 için hazırladığı ilk servis paketinin çıkış tarihine ilişkin açıklamasını nihayet yaptı. Açıklama, New Orleans 'ta gerçekleştirilen Tech-Ed 2010 konferansında yapıldı.

Microsoft un üst düzey yöneticilerinden  Bob Muglia, Microsoft'un son işletim sistemi Windows 7'nin doğuşu ile ilgili konuştu, ileriye yönelik hedeflerinden bahsetti; Windows Server 2008 R2 / Bulut işletim sistemi hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. Ama asıl merak edilen açıklama SP1 ile ilgiliydi. Muglia, Windows 7 'nin ilk servis paketinin çok kapsamlı bir paket olmayacağını yineledi. Microsoft'un yol haritasına göre halka açık beta dönemi Temmuz sonu veya Ağustos başı gibi başlayacak.

Muglia, açıklamasında Windows 7 SP1 hakkında daha detaylı bilgilerin, çok yakında Windows Team Blog'larından duyurulacağının da müjdesini verdi.

Katkılarından dolayı, okuyucumuz Turkish Developer'a teşekkür ederiz...

Tüm konu: Windows 7 SP1 ne zaman geliyor?

Resimlerle: En kolayından en zoruna 20 Windows 7 ipucu!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Windows 7 SP1'den ne bekliyorsunuz?

uGuR.uK
08-06-2010, 14:46   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

win7'nin bir eksiği yokki sp1'inden birşey bekleyelimGülümseme. ama şu olur geçmişe yönelik eski donanım/yazılım desteğini arttırırlar ve performansla birlikte kullanım kolaylığınıda bir adım ileriye taşırlar gibi geliyor...

IceManF1
08-06-2010, 17:38   |  #3  
IceManF1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,546 mesaj

Hiçbir şey beklemiyorum.

Çıkacağı zamana kadar olan güncellemelerden ibaret bir paket.
Sorunsuz bir işletim sistemi için gerek bile yok bence.