Windows 7 Tema Yapma Programı İstiyorum...

kyotoprotokolü
23-02-2010, 21:32   |  #1  
kyotoprotokolü avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,327 mesaj

Windows 7 için istediğim tema yı bulamadım. Ben yapmaya çalışacağım.
Bunun için bir program istiyorum. Önerileriniz nelerdir. En güzeli hangisi
Style 7 indirdim fakat bir şey anlamdım. Eğer bilen var sa nasıl yapılıyor yazar mı?
Bana zaman ayırdığınız için teşekkürler.

VOY
27-02-2010, 16:01   |  #2  
Yıllanmış Üye
922 mesaj

https://www.chip.com.tr/forum/win ... yapimi_t133392.html

Bu yukarıda Widows 7 tema yapımı ile ilgili bir makale var. Kolay gelsin.

OSMAN BAĞÇEVAN
27-02-2010, 16:03   |  #3  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

İstediğiniz temayı en ince detayına kadar yazarsanız , yapabilirsem yapayım..Yanlız ince detayına kadar yazmazsanız , ben kendi kafama göre yaparım..Sonrada orası kötü,burası kötü  olmuş derseniz bozuşuruz :)

kyotoprotokolü
02-03-2010, 19:46   |  #4  
kyotoprotokolü avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,327 mesaj
Alıntı: OSMAN BAĞÇEVAN  
İstediğiniz temayı en ince detayına kadar yazarsanız , yapabilirsem yapayım..Yanlız ince detayına kadar yazmazsanız , ben kendi kafama göre yaparım..Sonrada orası kötü,burası kötü  olmuş derseniz bozuşuruz :)
aslında istediğim tema şöyle birşeyherşey şeffaf olacak yaniMasaüstü sağ tıkladığınızda araçlar menüsü gibi tüm pencereler şeffaf olacakÖrneğin: bilgisayarım penceresini açtığımda da masa üstü arka plan resmi belli olacakhangi çalışmayı yaparsam yapayım masaüstü arkaplan resmim belli olsunaslında verdiğniz temalrın birin de böylebirşey vardı fakat yazılar tam okkunmuyorduve de bazı eksiklikleri vardıBaşlat menüsü şeffaf değildi ve sağ tuşmenüleri şeffaf değildiHer şeyin şeffaf olmasını istiyorum Fakat yazılar da okunusun istiyuorum. Bunun için pencere şeffaflığını ayarlama (bulankılaştırma vs. gibi ayar) veya yazıların altına hafif bir beyazlık ekleyerek yazıların okunması sağlanabilir.Araçlar menüsünü incelerseniz demek istediğimi anlayabilrisiniz.Han gi programla yapıyorusunuz. Programın adını yazarmısınzı bbende uğraşırım Başka kafanıza takılan soru varsa sorabgilirsiniz. İlgilendiğiniz için TEŞEKKÜRLERR

OSMAN BAĞÇEVAN
13-04-2010, 16:58   |  #5  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj
Alıntı: kyotoprotokolü  
aslında istediğim tema şöyle birşeyherşey şeffaf olacak yaniMasaüstü sağ tıkladığınızda araçlar menüsü gibi tüm pencereler şeffaf olacakÖrneğin: bilgisayarım penceresini açtığımda da masa üstü arka plan resmi belli olacakhangi çalışmayı yaparsam yapayım masaüstü arkaplan resmim belli olsunaslında verdiğniz temalrın birin de böylebirşey vardı fakat yazılar tam okkunmuyorduve de bazı eksiklikleri vardıBaşlat menüsü şeffaf değildi ve sağ tuşmenüleri şeffaf değildiHer şeyin şeffaf olmasını istiyorum Fakat yazılar da okunusun istiyuorum. Bunun için pencere şeffaflığını ayarlama (bulankılaştırma vs. gibi ayar) veya yazıların altına hafif bir beyazlık ekleyerek yazıların okunması sağlanabilir.Araçlar menüsünü incelerseniz demek istediğimi anlayabilrisiniz.Han gi programla yapıyorusunuz. Programın adını yazarmısınzı bbende uğraşırım Başka kafanıza takılan soru varsa sorabgilirsiniz. İlgilendiğiniz için TEŞEKKÜ
https://www.chip.com.tr/forum/windows-7-cam-seffaflik_t154169.html

WaDe
10-02-2011, 17:12   |  #6  
WaDe avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
114 mesaj
Alıntı: OSMAN BAĞÇEVAN  

bana programla yapılmış temalar lazım bir türlü bulamadım varsa bildiğiniz site yada link yazın bi zahmet.............