windows 7 tüm sürümler kasıyor

Namco Bandai
08-12-2012, 21:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Windows 7 ultimate Windows 7 professional Windows 7 home premium hepsini kurdum denedim sorunum hala devam ediyor.Dün akşam yeniden windows 7 home premium kurdum ekran kartının driverini indirdim son sürüm aynı şekilde gerekli olmamasına karşın hem anakartın lan driverini hemde realtek in ses sürücüsünün güncel sürümünü indirdim kurdum bilgisayarı yeniden başlattım google chromeyi kurdum.Youtube a girdim bir video açtım ve yeni sekmede facebook açayım dedim.Yeni sekme açarken hem pc takıldı hemde videonun sesi takıldı. Windows 7 nin starterini yüklemem home basic ide yüklemem çünkü windows 7 yüklememin asıl amacı temaları pencere geçişleri falan digerlerinde bu özellik yok aero felan o yüzden home premium kurdum sadece aero bunda ve yüksek sürümlerinde var.Arkadaşlar lütfen yardım edin virüs yok disk birleştirme yaptım aero temasını aktifleşttirdigimde daha fazla takılma yapıyor temayı kaldırsamda kaldırmasamda aynı sistemim iyi ama 
bu hata beni deli ediyor xp de böyle bişey söz konusu deil ama bu lanet işletim sistemi beni deli ediyor bugun 2 tane bilgisayarcı ile konuştum onlarda bişeyden anlamıyorlar.Yani bana sizden başka kimse yardım edemez şimdi tekrar xp kurdum sorunsuz bir şekilde kulllanıyorum.PC özelliklerimi aşagıya belirtecegim arkadaşlar ama önce gerçekten güzel bir sistemim var onu söylemek istiyorum oynamadıgım oyun yok gta 4 metro 2033 cal of duty serisi aklınıza gelecek her türlü oyunu oyuyorum yardımlarınızı bekliyorum ne olur yardım edin bu takılma sorununu çözün arkadaşlar bende dx11 için yüklüyorum bide görseller çok iyi windows 7 de aşagıya belirttigim özellikleri bakınız ve bana yardım ediniz. 
Arkadaşlar bu arada 32 bit sürümleri denedim 64 bitleri denemedim durumu siz düşünün işletim sistemlerinde.

İşlemci:Amd anthlon x2 5200+ 
Ram:4 gb kington 
Anakart:Foxconn A6WMX 
Ekran kartı:1 GB 256 Bit GDDR5 hd 5830 
PSU:600 WAT

Son Düzenleme: Namco Bandai ~ 08 Aralık 2012 21:15