Windows 7 turkce dil paketi yukleme

nougen
31-08-2009, 05:19   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
45 mesaj

Selam.
Windows 7 professional (x86) English paketini aldım.fakat sonra gordüm ki Windows 7 Language Pack (x86) - DVD (Multilanguage) paketi var.Sorum şu ki;sadece Multilanguage paketini indirip Türkce işletim sistemini yükleyebilir miyim?yoksa bu English paketini de mi indirmeme gerek var?
Şimdiden teşekkürler.

Son Düzenleme: nougen ~ 31 Ağustos 2009 05:20
--MaTaDoR--
31-08-2009, 05:24   |  #2  
Yıllanmış Üye
385 mesaj
Alıntı: nougen  
Selam.
Windows 7 professional (x86) English paketini aldım.fakat sonra gordüm ki Windows 7 Language Pack (x86) - DVD (Multilanguage) paketi var.Sorum şu ki;sadece Multilanguage paketini indirip Türkce işletim sistemini yükleyebilir miyim?yoksa bu English paketini de mi indirmeme gerek var?
Şimdiden teşekkürler.
yanlış hatırlamıyorsam dil paketi yüklememn için enterprise yada ultımate surumu kullanmalısın zaten orjınal tr surumler yakında sızar bıraz bekle ıstersen

nougen
31-08-2009, 05:30   |  #3  
OP Yeni Üye
45 mesaj
Alıntı: --MaTaDoR--  
yanlış hatırlamıyorsam dil paketi yüklememn için enterprise yada ultımate surumu kullanmalısın zaten orjınal tr surumler yakında sızar bıraz bekle ı
Ben sadece bu ikisini yasal olarak indirebiliyorum o yüzden bu soruyu sormuştum.Professional sürümünü yükleyebiliyorum. Windows 7 deneme sürümünde güncelleştirmelerden türkçe ve bir çok dili yükleyebiliyordun.Senin dediğine göre professional sürümüyle böyle yükleme ihtimalim yok.
Sorumu buna göre tekrar cevaplandırırsan sevinirim.

Son Düzenleme: nougen ~ 31 Ağustos 2009 05:51
--MaTaDoR--
31-08-2009, 06:25   |  #4  
Yıllanmış Üye
385 mesaj

dil paketleri bildiğim kadarıyla sadece ultimate ve enterprise için geçerli yani pro. için geçerli değil.ancak ındırdıgın surume entegre yapabılmen mumkun

nougen
31-08-2009, 07:19   |  #5  
OP Yeni Üye
45 mesaj
Alıntı: --MaTaDoR--  
dil paketleri bildiğim kadarıyla sadece ultimate ve enterprise için geçerli yani pro. için geçerli değil.ancak ındırdıgın surume entegre yapabılmen
Entegreyi yapmama yardımcı olacak bir link verebilir misiniz?

OSMAN BAĞÇEVAN
31-08-2009, 08:09   |  #6  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj
Entegreyi yapmama yardımcı olacak bir link verebilir misiniz?
buyrun :

Barbar0s
06-11-2010, 21:30   |  #7  
Taze Üye
6 mesaj
Ben sadece bu ikisini yasal olarak indirebiliyorum o yüzden bu soruyu sormuştum.Professional sürümünü yükleyebiliyorum. Windows 7 deneme sürümünde güncelleştirmelerden türkçe ve bir çok dili yükleyebiliyordun.Senin dediğine göre professional sürümüyle böyle yükleme ihtimalim yok.
Sorumu buna göre tekrar cevaplandırırsan sevinirim.
Kardeş galiba sen de MSDN aracılığıyla indirebiliyosun.Ben de Win 7 Pro yükledim ve multilanguage pack de indirdim.Gayet sorunsuz yüklenebiliyor merak etme.Türkçe yapabiliyosun tamamen ve hiçbir problem yok.