Windows 7 ultimate İnternete girememe sorunu

busska
21-11-2011, 19:44   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadaşlar Allah rızası için bilen varsa yardımcı olsun yaklaşık 3 ay önce bir kasa topladım binbir hayalle ama 3 aydır hayrını göremedim xp yüklediğimde bir problem yok fakat win7 de internet problemi var ben webtasarım yapıyorum biraz hızlı olsun görseli iyi olsun diye 7 kullanmak istiyorum o kadar kullanan insan var ama ben işin içinden çıkamadım moralim sıfır...
Sorun şöyle ilk 64 bit kurduk bazı insanlar dedilerki 64 bazı şeyleri desteklemiyor dediler photoshoptan sonra fln internete giremiyor diye düşündük çünkü internete girebilmek için hep ekran kartının driwerını yüklüyorduk bu iş böyle olmaz dedik 32 bit yükledik bugün bi kaç saat süperdi photoshop u fln kurdum tak 1 saat sonra internetim gitti yine ekran kartının driwerını yükledim hemen internet geldi bi uyumsuzluk sorunu var sanırım ama tanıdığım kimseyle halledemiyorum buraya umut bağladım ben her seferinde internete girerken driwer yüklemeye mahkummu kalıcam nedir bunun çözümü yalvarırım bilen varsa yazsın sinir krizi geçiricem artık ! 
Kullandığım ekran kartını yüklediğim bölümü kopyaladım size...
Realtek 8111/8168 LAN Driver for gigabit(Windows 7)(Installed)
Version:7.17.304.2010 Size:9.60MBFor Windows 7 used

jakamen81
21-11-2011, 19:55   |  #2  
jakamen81 avatarı
Yıllanmış Üye
369 mesaj

bence uyumsuzluk gibi değilde driverlerinizle ilgili bi sorununuz var driverleri kaldırıp tekrar yuklemenızde bı fayda var (once sıstemınıze bakın dogru drıverlerı kurdugunuzdan emın olun)

busska
21-11-2011, 19:58   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

driwerı kaldırıp tekrar yükledim fakat sorun çözülmüyor ve doğru driwer olduğunada eminim :(

busska
21-11-2011, 20:13   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

PARDON ethernet kartının driwerını yüklediğimde sorun çözülüyo ekran kartı yazmışım yukarıda yanlışlıkla umarım problemi anlayabilmişsinizdir...