!Windows 7 Virüs Koruma Programı(ESET) + - 'leri

ozencerkan
10-09-2012, 01:17   |  #51  
ozencerkan avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
36 mesaj
Alıntı: trucks_one  
Kaspersky Internet Security, Kaspersky Antivirüs'ün sağladıklarının tümünü sağlar, + özelllikleri vardır. Kaspersky Pure ise her ikisininde yaptığını yapar + özellikleri vardır.

Detaylı bilgi içintıklayınız.

Crack kullanacağına lisans kullan daha iyi

Lisans için:  http://www.wardom.org/wardom-kas ... 0b80e52dd9537882ba&

Sen hangisini önerirsin Puremi İnternet securitymi?

Kapalı Hesap (223846)
10-09-2012, 01:48   |  #52  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 206
5,277 mesaj

PURE tabiki daha iyidir.

A.C.T
10-09-2012, 07:26   |  #53  
A.C.T avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
439 mesaj
Alıntı: ozencerkan  
Yorum yapacak arkadaşlar lütfen iyi okuyup yapın !

Valla ozencerkan kardeşim mesajların o kadar uzun ki okurken gözlerim gidip gidip geliyo
Ama sen bize diyosun da hiç virüs programlari sıralama listesini açıp okumadın galiba lütfen okuyalım... !

Kapalı Hesap (203561)
10-09-2012, 08:15   |  #54  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 136
4,310 mesaj
 Cracksiz yaparsam tüm özellikleri açık oluyormu? ben tüm özeeliklerini deneyip parayla almak istiyorum esetide öyle yaptım ? bide crackin ne gibi bi zararı olabilirki :D

Bir şey daha kaspersky anti-virus 2013'ümü diyorsunuz yoksa kaspersky internet securty 2013'mü?

Sanki kis 2013 sadece internet güvenliği için gibi geldi bana özelliklerine bakınca kendi sitesinden ?

Her zaman internetle dosyalarınla iç içe olan bir programda crack sence farkedilmez mi? Crackli virüs programı açık bir tehdit zaten. Her şeyine erişebilen bir programa crack yapmak saçma. Eset Eset diyorsun ama hiçbir şeyin bilincinde değilsin.

Kapalı Hesap (203561)
10-09-2012, 08:19   |  #55  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 136
4,310 mesaj
Söylemiştim herkez kendi Virüs Programını övüyor :D bu işler böyle zaten kimse kötü yönlerini söylemez!

Kendi programında ısrar eden kişi sensin. Bahsedilen her programı dene sonra "Eset en iyisi diye diğer programlara kıyasla kanıt bize." Görünüşteki özellikler artı öznel bilgiler ile bir yere varamazsın.

Kapalı Hesap (241491) bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
trucks_one
12-09-2012, 08:22   |  #56  
trucks_one avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
102 mesaj
 Sen hangisini önerirsin Puremi İnternet securitymi?

pure daha iyidir fakat arayüzü kis ve kavdan daha farklıdır. Bence sen hem pureyi hemde kisi dene

tolter
12-09-2012, 10:50   |  #57  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,603 mesaj

eSET 10 NUMARA NE ZAMAN ESETTEN vazgeçtiysem peşine virüs bulaştı.

viking20
12-09-2012, 10:51   |  #58  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

Günümüz  PC  güvenliği konusun da sadece tek bir programa bel bağlamak çok yanlış olur.Hal böyle iken ben şunu kullanıyorum ,sen şunu kullanıyorsun tartışmalarının da fazla bir anlamı yok .Sağlam bir ''Güvenlik Paketi'' oluşturup ,olaya öyle yaklaşmak gerekir.Trojan,virüs,solucan,...vb kötücül yazılım üreticileri (hiç merak etmeyin) aptal insanlar değiller:) ve güvenlik yazılımı olarak sizlerin neler kullandığınızı çok iyi biliyorlar.Esasen bizzatihi bunları üretenlerin  güvenlik yazılımı firmaları olduğu da söyleniyor.Yani önce yaygarayı kopar,sonra çaresi bende dir de gibi.Sadece imza tabanlı koruma yeterli olmayacak,yanında güçlü bir HİPS (sezgisel koruma) ve AntiMalware'ye ,hatta Zemana gibi bir Antilogger programına da  ihtiyaç olacaktır.
Ayrıntılı bilgi için(meraklısına):burdan

Son Düzenleme: viking20 ~ 12 Eylül 2012 20:12
trucks_one
12-09-2012, 13:07   |  #59  
trucks_one avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
102 mesaj
Alıntı: viking20  
Günümüz  PC  güvenliği konusun da sadece tek bir programa bel bağlamak çok yanlış olur.Hal böyle iken ben şunu kullanıyorum ,sen şunu kullanıyorsun tartışmalarının da fazla bir anlamı yok .Sağlam bir ''Güvenlik Paketi'' oluşturup ,olaya öyle yaklaşmak gerekir.Trojan,virüs,solucan,...vb kötücül yazılım üreticileri (hiç merak etmeyin) aptal insanlar değiller:) ve güvenlik yazılımı olarak sizlerin neler kullandığınızı çok iyi biliyorlar.Esasen bizzatihi bunları üretenlerin  güvenlik yazılımı firmaları olduğu da söyleniyor.Yani önce yaygarayı kopar,sonra çaresi bende dir de gibi.Sadece imza tabanlı koruma yeterli olmayacak,yanında güçlü bir HİPS (sezgisel koruma) ve AntiMalware'ye ,hatta Zemana gibi bir Antilogger programına da  ihtiyaç olacaktır.

Haklısın. Tabiki çoğumuz anti-virüslerin yanına anti-spyware, anti-malware,anti-logger tarzı programlar kurarak hatta güvenlik

duvarı yazılımları yükleyerek bilgisayarımızı korumayı amaçlıyoruz. Fakat biz bu  konuda sadece anti-virüsleri tartıştık.İyi