Windows 7 Yüklerken Hata

EFE_57
30-05-2010, 19:44   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Window 7 yüklemeye çalışıyorum.. Dvdyi takıyorum bootdan yüklemeye çalışıyorm. Windows yükleniyor diyor alt taraf doluyor. Sonra Dil Klavye seçme ekranı geliyor. Burda donuyor. Ne fare var nede klavye çalışıyor. Num Caps basınca ışıklar bile yanıp sönmüyor. Ne yapmalıyım..

3 Gündür uğraşıyorum çok sıkıldım artık bitsin istiyorum bu çile...

dgkncoder
02-06-2010, 17:18   |  #2  
Üye
76 mesaj

Farklı bir DVD'den veya flash disk'ten kurulumu denedin mi hiç?

mons
02-06-2010, 17:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
416 mesaj

klavye hariç kasaya takılı olan tüm aygıtları çıkartın usb fare filan sadece klavye kalsın öyle bir deneyin bazen sorun olarak formatı engelleyebiliyor.

tahir2023
02-05-2011, 01:06   |  #4  
Yeni Üye
26 mesaj

aynı sorunu ben de yaşıyorum.

elimde windows 7 sp1 dvd'm var. laptopa format atma ekranına geliyorum. üst tarafta arkadaşın dediği sorunun aynısı var. dil ve ülke seçme ekranında yani yüklemenin ilk sayfasında ne klavye ne fare hiçbiri çalışmıyor. laptopa harici usb klavye fare takıyorum yine aynı.

aynı dvd yi başka pc/laptopda deniyorum sorunsuz devam ediyor işlemler.

ama benim notebookta yükleme ekranı klavye fare çalışmıyor... bunun yerine usb den yükleyince sorun çözüldü ama herzamanda 8 gb lık flash disk bulamıyorum. aynı laptopuma windows vista ve xp yükleme ekranlarında bu sorun olmuyor. hepsini tek tek denedim.

aynı sorunu yaşayıp çözen arkadaş varsa yardım edebilirmi. normalde format vs sorunsuz atan birisiyim ama bu klavye fare sorunu kafama takıldı.