windows 7

ifteri
29-01-2009, 11:56   |  #1  
ifteri avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
498 mesaj

windows 7 yi kurdum.bana göre iyi.ingilizce bilmediğimden sıkıntı yaşıyorum.w.7 ile foruma girdim konu başlıklarına gelebildim ileri sayfa açılmadı.ikinci sorunum msn yi kuramadım.bilip yardımcı olacaklara  teşekkürler.

Banned
29-01-2009, 12:17   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

1. si İE8 in uyumsuzluğundan kaynaklanmaktadır. Firefox kullanmak en mantıklısı hiçbir sorun yaşamazsınız.

2. si live messenger yükleyiciyi sitesinden indirip çalıştırın, kurulum bitene dek hiçbir program özelliklede İE i çalıştırmayın.

ifteri
29-01-2009, 12:45   |  #3  
ifteri avatarı
OP Yıllanmış Üye
498 mesaj
khramn
1. si İE8 in uyumsuzluğundan kaynaklanmaktadır. Firefox kullanmak en mantıklısı hiçbir sorun yaşamazsınız.

2. si live messenger yükleyiciyi sitesinden indirip çalıştırın, kurulum bitene dek hiçbir program özelliklede İE i çalıştırmayın.

hocam denemediğim yol(benim bildiğim)kalmadı gibi.msn için diyorum.chıp onlıne foruma giriyorum konuyu seçiyorum başlığı seçip enter sonuç yok.zaten klavye sorunu yaşıyorum.birde üstüne.@ işareti başka yere taşınmış-ctrl+2.yardımın için teşekkür.alınma hocam firefoxla uyuşamadım.Utanma

Ahmet_79
29-01-2009, 13:14   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

http://www.mozilla-europe.org/tr/firefox/
firofox güzeldir biraz alışmaya çalışın pişman olmazsınız, zaten bi alışırsanız ie8'e dönmek istemezsiniz, ie8 henüz beta olduğu için hem güvenli değil hemde kararlı çalışmıyor.

ifteri
29-01-2009, 15:02   |  #5  
ifteri avatarı
OP Yıllanmış Üye
498 mesaj
ahmet79
http://www.mozilla-europe.org/tr/firefox/
firofox güzeldir biraz alışmaya çalışın pişman olmazsınız, zaten bi alışırsanız ie8'e dönmek istemezsiniz, ie8 henüz beta olduğu için hem güvenli değil hemde kararlı çalışmıyor.
forumda yetkili birini bulmuşken sorayım:forumun belli sayfadan öte gidememesinin nedeni ne.w.7 ile gezinirken.i.e 8 derseniz başka forumlarda rahat ve hızlı geziniyorum.msn yi kuramıyorum.belirtmek isterim:skype yi nerdeyse kendi,kurdu hiç sorun yok.çok bilmişlik saymayın lütfen.mozillayı epeyi kullandım.şu an hdd 3 iş.sistemi sorunsuz çalışıyor.msn problemi hariç.(xp-w.7-vista)saygılar.