windows 7güncellemelerini kurulum dvd entegrasyon

black_flood
16-12-2009, 21:18   |  #1  
black_flood avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

evet arkadaşlar  başlığa bakıldığında  nasıl yapılır diye sorduğum yada soracağım aklınıza gelebilir ama hayır sormuyorum direk çözümünü belirtiyorum ve çok yakında imagex denen dangıl dungul saatlerce başında bekleyip işlem başarısız olduğunda ömrümüzden ömür çalan yazılımdanda kurtaracağım sizleri şuan için çalışmalar devam ediyor.
tam 1 günümü yedi menet ama en sonunda tüm güncellemeleri sorunsuzca entegre ettim ve çalışıyor sorunsuzca

GEREKENLER

1 : netframework 4.0 edinilip kurulması şartı var sisteme linki altta mevcuttur.

http://www.microsoft.com/downloa ... 3-a06f-f2e943ec9249

2. olarakta yamaları entegre etmek için gerekli bileşen olan windows integrator yazılımı link altta

http://uploaded.to/file/dswpz5

ilk önce framework 4.0 kurulumunu yapıp restart atıyorsunuz sonrada inen windows integratoru kurup işleme başlayabilirsiniz anlatabilecek pek birşey yok çünkü vlite ile  birebir aynı özelliklere sahipti fakat entegre edecek bileşen ve yamalar seçildikten sonra apply kısmındaki rebuil yazan yerde no işaretli gelir siz yes yapıp tüm windows türlerini seçerseniz daha iyi olur çünkü öbür türlü hata verme ihtimali %85 ama yes deyip diğer windowslarıda seçince %0 hata payı var çok denedim ama başka türlüde olmuyor.

çok yakında dil paketlerinide bu yazılımlan yada başka bir yazılım türü ile entegre etmeyide başarabilirsem hepinizlen paylaşacağım.

Halil Şahin
16-12-2009, 22:08   |  #2  
Halil Şahin avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
715 mesaj

Nasıl yani neyi paylaşacaksın anlamadım ?

ayberat
19-12-2009, 13:36   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

ben tüm güncellemeleri windows 7 dvdsine entegre ettim ama sürücüleri siliyor windows 7 sata harddiski tanımıyor neden olduğunu anlayamadım win integrator iel yaptım 1.0.2.7 ile