Windows 8 Hakkında Sorularım Var

Alperentrkz
26-10-2012, 12:34   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
60 mesaj

Merhaba , dün tanıtıldı billiyorsunuzdur. Bende indirmeye çalıştım indirecektim vaazgeçtim bazı sorularım var. Vazgeçersem hala Windows 7 kurulu olur mu? İndirirsem çalışır mı? Ram 3 gb 32 bit için yeterli mi ? Şimdi aklıma gelmiyor geldikçe yazarım . Sizde bana önerirseniz sevinirim.

Kapalı Hesap (172709)
26-10-2012, 22:26   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj
Alıntı: Alperentrkz  
Merhaba , dün tanıtıldı billiyorsunuzdur. Bende indirmeye çalıştım indirecektim vaazgeçtim bazı sorularım var. Vazgeçersem hala Windows 7 kurulu olur mu? İndirirsem çalışır mı? Ram 3 gb 32 bit için yeterli mi ? Şimdi aklıma gelmiyor geldikçe yazarım . Sizde bana önerirseniz sevinirim.

soruların pek açık değil
1.Bende indirmeye çalıştım indirecektim vaazgeçtim  
1.nerden indirecektin neden vazgeçtin
2.Vazgeçersem hala Windows 7 kurulu olur mu?  
2.neden vazgeçersen hala Windows 7 kurulu olur mu?

Kapalı Hesap (153334)
26-10-2012, 22:37   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Valla ben indirdim.9200_X86FRE_ENTERPRISE_EVAL_EN-US-HRM_CENA_X86FREE_EN-US_DV5
Ama 90gün deneme sürümünü.Begenirsem windows 8 geçicem.

Burdan bedava iniyor.

http://technet.microsoft.com/en-us/windows/windows-8.aspx  

indirme linki en altta yeşilli olan

http://technet.microsoft.com/en- ... spx?ocid=wc-tn-wctc

Windows 8 Enterprise değerlendirme indirin
Windows 8 Enterprise 90-günlük deneme BT profesyonelleri Windows 8 Enterprise nihai sürümü üzerinde kendi yazılım ve donanım test yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Windows 8 iş için hazır. Deneyimler insanların sevgi ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu kurumsal düzeyde çözümler, Windows 8 Enterprise mobil üretkenlik yeni olanaklar getirerek, bugünün işgücünün istediğini sağlar, uçtan uca güvenlik, sanallaştırma ve yönetim gelişmeler ve iş tablet size sunmak için tasarlanmıştır ' bekliyordum. Ilk elden yeni yetenekler tecrübe ve kuruluşunuzda Windows 8 için planlama başlamak için bugün Windows 8 Enterprise deneyin.
Bu Değerlendirilmesi Hakkında
Windows 8 Enterprise değerlendirilmesi Windows 8 Enterprise 90 günlük değerlendirme imkanı sağlar. O sadece değerlendirme amaçlıdır ve verimli iş ya da kişisel amaçlar için kullanılamaz. Bu değerlendirmede kullanım için, ürün, Microsoft barındırılan etkinleştirme ve doğrulama hizmetleri ile online olarak aktive edilmesi gerekmektedir. Microsoft, bu yazılım için teknik destek sağlamaz.
Deneme sürümünü sizin için gerçekten var mı?
Eğer aşağıda listelenen programlardan birini altında hak varsa, zaten son bit erişimi olabilir ve 90-günlük deneme indirmek gerekmez.
Microsoft İş Ortağı Ağı
MSDN Aboneliği
TechNet Professional Abonelik
Microsoft Toplu Lisans / Yazılım Güvencesi
Bilmeniz Şeyler
Bu onların örgüt adına Windows 8 Enterprise çalışırken ilgilenen BT uzmanları için tasarlanmış değerlendirme yazılımıdır. Size bir BT uzmanı ya da profesyonelce yönetmek değil kurumsal ağlar değilseniz bu değerlendirme yüklemek önermiyoruz.

Etkinleştirme ve Kullanım Yönergeleri

Önceden planlayın. Bu değerlendirme yüklemeden önce dosyalarınızı ve ayarlarınızı yedekleyin ve gerekirse, 90 günlük süresinin bitiminden yeniden öncesinde.
Yükleme sonrasında, Windows etkinleştirmek için isteyecektir. Ürün anahtarı, bu yazılım için gerekli değildir. Etkinleştirmek için nasıl emin değil misiniz? Bizim ziyaret SSS .
Bu değerlendirmede kullanmak için 15 Ağustos 2013 önce etkinleştirmeyi tamamlamanız gerekir.
Etkinleştirmek sonra, yazılımı kullanmak için 90 güne kadar var. Eğer Windows masaüstünün sağ alt köşesindeki "filigranı" na bakarak yapmamışlar süreyi izleyebilirsiniz.
Eğer değerlendirme dönemi sona yükleme sonrasında, ya da, masaüstü arka planı siyah dönecek bu değerlendirme etkinleştirmek için başarısız olursa, sistem orijinal olmadığını belirten kalıcı bir masaüstü bildirimi görürsünüz ve PC her saat kapanacaktır.
Değerlendirme süreci sonrasında, test bilgisayarınızdaki işletim sistemini değiştirmek ve programları ve verileri tüm yeniden yüklemeniz gerekir. Windows 8 Enterprise lisanslı bir çalışma sürümü değerlendirme yükseltmek mümkün değildir. Temiz bir kurulum gereklidir.
Sistem Gereksinimleri

Aynı donanım o güçler Windows 7 Windows 8 işleri:
İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı
RAM: 1 gigabayt (GB) (32-bit) veya 2 GB (64-bit)
Sabit disk alanı: 16 GB (32-bit) veya 20 GB (64-bit)
Grafik kartı: WDDM sürücüsü ile Microsoft DirectX 9 grafik aygıtı

Ek gereksinimler belirli özellikleri kullanmak için:
Dokunmatik kullanmak için, bir tablet veya dokunmatik destekleyen bir monitör gerekir.
Windows Mağazası'na erişmek için ve uygulamalar indirmek ve çalıştırmak için, etkin bir internet bağlantısı ve en az 1024 x 768 bir ekran çözünürlüğü gerekir.
Uygulamalar yaslamak için, en az 1366 x 768 bir ekran çözünürlüğü gerekir.
Internet erişimi (ISS ücret ödemeniz gerekebilir)
Microsoft hesap (LiveID) bazı özellikler için gerekir
, Dokunma ve Client Hyper-V gibi bazı özellikleri, gelişmiş veya Windows 8 sertifikalı donanım gerektirebilir
Özelliği To Go, Windows gelişmiş donanım gerektirir. To Go for Windows sertifikalı USB sürücüleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen ziyaret edin www.microsoft.com / WindowsToGo .
Windows 8 Enterprise değerlendirme indirin

Windows 8 Enterprise 90-günlük deneme indirilmesi birkaç saat sürebilir. Tam saati sağlayıcınız, bant genişliği ve trafik bağlıdır. Indirme kesilirse kaldığı yerden, yeniden başlatılır. Bu bak indir FAQ detayları için. Teknik sorular için, lütfen IT Teknik Forum Pro, Windows 8 .
İndirmek istediğiniz şekli seçin

Şu anda çalışan Windows sürümü ve makine donanım yapılandırmasına dayalı 32-bit ve 64-bit sürümleri, arasında seçim yapın. Bizim kontrol SSS indirmek hangi sürümünü bulmak için. Her sürümü on dilde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Korece, Japonca ve İspanyolca.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (238888) ~ 26 Ekim 2012 22:40
Kapalı Hesap (153334)
26-10-2012, 22:44   |  #4  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj

şuanda yazdırıyorum yarın kurucam

Alperentrkz
26-10-2012, 23:18   |  #5  
OP Üye
60 mesaj

Biraz deneyin ona görev bana bilgi verir misiniz?

Kapalı Hesap (153334)
26-10-2012, 23:26   |  #6  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj

benim külüstür bilgisayarımda bile kusursuz çalışıyor tıpkı xp gibi.Özellikle 32biti beni kendine hayran bıraktı.Kullanmasıda alışmasıda zor.Alıştınmı windows 7 nin yüzüne bakmazsın.Parayla satilan herşey windows8 içine gömülü geliyor zip iso yazdırma gibi.

Banned
27-10-2012, 03:40   |  #7  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj

Değmez o fiyata.

black_flood
27-10-2012, 13:06   |  #8  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj
Alıntı: Greatness  
Değmez o fiyata.

hadi oradan çebişş 75 lira olmaz on lira olmaz sizin gibilere aslında  Pantolon Balığı vermeleri lazım ama işte vereniniz yok.

Windows 8 çok stabil ve hızlı çalışıyor tek sıkıntı bazı anakartlarda nedenini bilemiyorum ama sensor hatası verip duruyor aygıt yöneticisinden devre dışı bırakınca düzeliyor. bazı kartlarda ise hiç tınlamıyor bile çalışmaya devam ediyor.

Banned
28-10-2012, 00:24   |  #9  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 9
219 mesaj
Alıntı: Greatness  
Değmez o fiyata.

windows 8'i bugün denedim.Çok hızlı.verdiğiniz paraya değiyor.

Flapjack
28-10-2012, 00:50   |  #10  
Flapjack avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
860 mesaj

bende denicem ama hem windows 7 hem windows 8 i seçebilcekmiyim

yoksa sadece windows 8 mi açılcak direk

Alperentrkz
28-10-2012, 09:13   |  #11  
OP Üye